Mladá slovenská speváčka Dianah Kay nahrala pieseň hneď v dvoch jazykoch: Ktorá verzia ťa zaujala viac?

Dianah Kay

Speváčka Dianah Kay nahrala úprimnú pieseň hneď v dvoch jazykoch (ZDROJ: Facebook/ Dianah Kay - Diana Kovaľová)

#Česko-slovenskú SuperStar môžeme sledovať takmer každý rok.  Občas sa ale stane, že niektorý z finalistov nám utkvie v pamäti ako talent, o ktorom by sme možno chceli počuť aj v budúcnosti. Naposledy to bol víťaz doteraz posledného ročníka, Adam Pavlovič, ktorého dnes poznáme pod umeleckým menom ADONXS. Z ročníku predtým si môžeme pamätať okrem víťazky Barbory Piešovej aj Dianu Kovaľovú. Tá mala len pätnásť rokov, keď sa v súťaži prebojovala až na striebornú priečku. Dnes sa aj ona naplno venuje hudbe. Pod umeleckým menom Dianah Kay natočila skladbu o sebadeštrukčných návykoch, a to hneď v dvoch jazykoch.

Debutová pieseň v dvoch jazykoch

V predposlednom ročníku česko-slovenskej SuperStar zaujala Dianah Kay, vtedy ešte Diana Kovaľová, svojim sympatickou osobnosťou a kvalitným hlasom. Dnes je však všetko inak. V priebehu posledných rokov tvorila, pracovala na vlastných piesňach a vlastnom štýle. Výsledkom tejto práce bola jej debutová pieseň Sebadeštruktívny návyk.

Tá vyšla pred dvomi mesiacmi a speváčka za ňu zbiera pozitívne názory nielen od fanúšikov. Pred dvomi dňami však vyšla tá istá pieseň aj v anglickom jazyku a s umeleckým menom. Dianah sa podpísala nielen pod text oboch verzií skladby, no spolupodieľala sa aj na hudobnej stránke.

Priprav sa na moderný zvuk plný syntetizátorov, dusivých tanečných rytmov a hlas na úrovni, aký môžeš počuť napríklad vo finálových kolách tej pôvodnej SuperStar. Podobným retrom, akým je samotná skladba, je aj videoklip k obom verziám. Okrem toho, že vizuál by zapadol do tvorby Netflixu, v Self-destructive Habit nájdeš aj vinyly klasických hudobných albumov ako Dangerous od Michaela Jacksona, alebo aj Soundtrack k filmu Gladiátor.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame