Finalisti SuperStar nie sú žiadni amatéri: Mnohí majú za sebou koncerty či úspechy v iných známych súťažiach!

Ilustračný obrázok porotcovských sedadiel v SuperStar

Porotcovské kreslá zo šou Superstar (Foto: Instagram/superstarcs)

#Finále súťaže SuperStar sa nezadržateľne blíži. Ak patríš k dychtivým fanúšikom a nevieš sa dočkať, ako finalisti zvládnu svoje finálne vystúpenie v priamych prenosoch, možno ťa upokojí nasledujúci článok.

Väčšina spevákov totiž už skúsenosti pred obecenstvom má, a tak sa rozhodne môžme tešiť na veľkolepé šou. Aj keď v nedeľu uvidíme vystupovať už len poslednú päticu súťažiacich, rozhodli sme sa ti priniesť informácie o celej desiatke finalistov.

Lucie Bikárová (vypadla v prvom finále)

Mladá Lucie pochádza z Brna a k spevu má rozhodne veľmi blízko, pretože študuje na konzervatóriu. Okrem televízie ju mali obyvatelia Brna možnosť vidieť v Mestskom divadle v Brne, kde účinkovala ako hosť v hrách Let snů LILI Pískání po větru. 

Lucii sa však veľké pódia vždy páčili, pretože v roku 2013 mala ako víťazka súťaže La Sophia možnosť spievať v pražskej O2 aréne so samotným Michalom Davidom. Takýto zážitok rozhodne dodá sebavedomie, ktoré SuperStarista potrebuje!

Diana Kovaľová (zabojuje o titul SuperStar)

Rovnako mladá speváčka s obrovským potenciálom. Len 15 ročná Diana zo Španielska je miláčikom publika a obľúbená je najmä pre svoju pokoru a čistý hlas. Rodičia, ktorí majú k hudbe tiež veľmi blízko sú rozhodne pyšní, dôkazom čoho je aj YouTube kanál Dianinho otca, ktorý je plný jej čarovného hlasu. Diana to vedela poriadne roztočiť už ako 12 ročná. Pozri si, ako dokonale naspievala Amy Winehouse.

Júlia Kramárová (vypadla v prvom finále)

Mladá, krásna a hlavne talentovaná Júlia momentálne žije vo Viedni. Jej čarokrásny spev rozhodne neodrovnal len fanúšikov v Česku a Slovensku. Do slovenskej SuperStar to totiž dotiahla z jej nemeckej verzie, kde sa jej úspešne podarilo zaradiť medzi top 40 súťažiacich.

Esther Lubadika (vypadla v prvom finále)

Netradičná Pražanka Esther to v každom kole poriadne odpáli. Má 28 rokov a živelný oheň v nej je len veľmi ťažké prehliadnuť. Ak máš pocit, že ti je exotická kráska niekoho pripomína a na obrazovke si ju už videl, vôbec sa ti to nezdá. Len pred ôsmimi rokmi to takto roztočila v súťaži Česko-Slovensko má talent.

Dominika Lukešová (zabojuje o titul SuperStar)

Študentka konzervátoria, len 17 ročná Dominika, dostala na kastingu všetkých na kolená. Keď vyjde na pódium, rozhodne si podmaní každého diváka. Dominika pochádza z mesta Králův Dvůr a vystupovanie jej rozhodne nie je cudzie. Zúčastnila sa súťaže Hlas Slezska a rovnako sa dostala aj do finále súťaže Česko Zpívá, kde získala krásne bronzové miesto.

Timotej Májsky (vypadol v prvom finále)

Lámač sŕdc s chrapľavým hlasom, 23 ročný Timotej, nás všetkých dostal už na začiatku. Má jedinečný vzhľad a vôbec sa netají tým, že určitú časť života strávil v Londýne. Sklamanie však na schvíľu zasiahlo naše srdcia keď sme zistili, že hoci na internete existujú matné stopy Timotejovej tvorby, záhadne zmizli a nie je možné sa k nim dopátrať.

Dokonca by sme mohli povedať, že sa všetky rozhodol zamazať, keďže vieme dohľadať komentáre, kde hovorí, že uverejnil cover jednej zo známych piesní. Samotné video už však chýba. Preto nám ostáva jedine čakať na ďalšie vystúpenie, v tomto prípade na priamy prenos, v ktorom ukáže silu svojho zamatového hlasu.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Timotej Májsky (@timulko),

Barbora Piešová (zabojuje o titul SuperStar)

Nevinná tvár Barbory z Prievidze sa razom zmení na jedinečný unikát, keď otvorí ústa a začne spievať. Hoci sa 19 ročná Barbora živila ako čašníčka, toto sa už o pár týždňov určite zmení, pretože jej talent stále prekvitá. Len pred pár dňami dokonca vydala svoju prvú skladbu s videoklipom, kde spieva spolu so svojou (pravdepodobne) sestrou Lenkou. Tá sa mimochodom objavila aj v súťaži Česko-Slovensko má talent.

Giovanni Ricci (zabojuje o titul SuperStar)

Krásny Giovanni, ktorý pochádza z Nitry a má len 22 rokov, sa prihlásil do súťaže spolu so svojou priateľkou Martinou. Hoci dvojici šťastie neprialo, a v súťaži pokračuje len Giovanni, je rozhodne omnoho viac prekvapivé, že Giovanni pôvodne vôbec nechcel byť spevákom. O tom, ako sa teda na túto cestu dostal, si môžeš prečítať v exkluzívnom rozhovore.

Giovanni účinkuje v speváckej súťaži.
Giovanni Ricci tvorí vlastnú hudbu, na ktorej si dáva záležať (Zdroj: Instagram Giovanni Ricci)

Martin Schreiner (zabojuje o titul SuperStar)

Na prvý pohľad hanblivejší, no so srdcom bojovníka. To je presný a výstižný opis 22 ročného Martina, ktorý pochádza z Prahy. Zdanie však na prvý pohľad môže klamať, pretože svojim jedinečným hlasom zahviezdil aj v českom muzikáli s názvom Mydlový princ, kde účinkoval spolu s Martinom Dejdarom.

Michal Šafrata (vypadol v prvom finále)

Sympatický blonďatý Michal sa zjavil ako záchrana rockového štýlu. Má 21 rokov a pochádza z Litohoře. Hoci profesionálne sa spevu doteraz nevenoval, obecenstva sa rozhodne nebojí a vo finále to poriadne roztočí. So svojimi parťákmi totiž založili v roku 2018 kapelu s názvom The Feet, ktorá rozveseľuje spoločenské akcie.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame