Slipo oslavuje život: Novú skladbu venoval svojmu synovi na 1. narodeniny

Slipo

Slipo a jeho syn Oskar (Zdroj: Youtube/@RukaHore)

#Legenda z Petržalky sa pripomína svojim fanúšikom cez novú skladbu, ktorej dal názov „V znamení leva“. Slipo ju venoval svojmu synovi, Oskarovi, ktorý oslavoval svoje prvé narodeniny 08. 08. 2023. Takýto typ skladieb je pre interpreta veľmi osobná záležitosť, vďaka čomu môžu poslucháči cítiť oveľa väčšiu emóciu a napojiť sa na text i hudbu rýchlejšie. O príjemný refrén sa postaral nikto iný ako Elpe. 

Slipo k skladbe dodal ďalšie informácie pomocou sociálnych sietí: „Verím, že keď budeš starší, nájdeš si ju a precítiš. Ostatným rodičom ani nemusím hovoriť, aké veľké srdce prinesie prírastok do rodiny, ďakujem Bohu každý deň.  Moja vďaka patrí, samozrejme, H00dinimu za hudbu, Elpemu za precítený refrén (sám má syna leva, tak vie, o čom hovorí). Ďalšia vďaka patrí Dušanovi Krajčovičovi, že sa mu podarilo k tejto veci spracovať vizuálnu stránku a v neposlednom rade Marekovi Šurinovi za kvalitný zvuk a Ruka Hore za vydanie. Veľké ďakujem patrí mojej Andr Kandr za podporu a za to, akou je úžasnou matkou a oporou Oskarovi.“

Skladbu nájdeš okrem YouTube aj na všetkých streamovacích službách. Napíš nám do komentárov, ako sa ti skladba páči a nezabudni podporiť Slipa svojim zdieľaním.

Sleduj nás aj na Instagrame 

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame