Ako by vyzerali apartmány Priateľov dnes? Sleduj, ako ich architekt zmodernizoval

Pôvodný babský apartmán zo sitcomu Priatelia

Pôvodný babský apartmán zo sitcomu Priatelia (Zdroj: Warner Bros.)

#Spomínaš si, ako vyzerali apartmány v Priateľoch? Každý fanúšik by nemal mať problém okamžite si vybaviť interiér všetkých izieb tohto ikonického sitcomu. Architekt Amit Ben Haim navrhol, aby by mohli apartmány vyzerať dnes, prihliadnuc za zachovanie identity každej postavy, ktorá priestory obývala.


Poskladaj si vlastný príbeh: Populárny sitcom Priatelia už aj ako Lego stavebnica


Priatelia sa začali vysielať v roku 1994 a počas celých 10 rokov sa interiér ich apartmánov menil len minimálne. Zväčša išlo len o úpravy potrebné pre jednu epizódu. Joey mal svoje polohovateľné kreslá až do úplného finále, Monika nedala dopustiť na svoj tradičný okrúhly stôl a v kaviarni Central Perk bol stále ikonický gauč, kam sa niekedy zmestilo viac postáv, ako by sme si mohli myslieť.

Čo ak by Joeyho kreslá nahradili pohodlné stoličky s mäkkými operadlami, alebo by Monika vymenila svoj stôl za dlhšiu kuchynskú linku s barovými stoličkami? Či nedajbože aby sa z gauča pre všetkých stala rohová pohovka? Pozri si, ako by Amit Ben Haim prerobil všetky známe priestory a zmodernizoval ich. Ktorý sa ti páči najviac?

Zdroj: hashtag.sk, Instagram/amit_animation_and_stuff
Odporúčame