Šialenstvo v podobe debutu? Reggae a hip-hop, ktoré ti pomotajú hlavu!

Ronald Weedman

Pravdepodobne si povieš, že tento debut vychádza v znamení šialenstva. Teda, tak to minimálne prezentuje jeho autor, ktorým je Ronald Weedman

Nie je tomu tak dávno, čo sme ti priniesli článok o skladbe „Party Up“, ktorá schytala množstvo reakcií. Bola predzvesťou práve dnešného projektu, ktorým je očakávané EP-čko s názvom Lucky Chilldren.

Každý by si mal prísť na svoje

Projekt obsahuje 6 trackov, na ktorých sa nachádzajú 3 spolupráce. Zaujímavú spoluprácu prináša so skupinou Wakanda Vision, v ktorom rozoberá eko problémy a pohľad na aktuálny svet. Na tracku Harakiri si môžete vypočuť tvrdé bary s hosťom menom Yossah B, ktorý sa dostal do povedomia vďaka skladbe Slafgoalsky.

Weedman tvrdí, že súčasná scéna je prehltená trapom, preto prináša svieži vietor v podobe klasického hip-hopu v spojení s reggae. Na projekte nebudeš počuť nič o prostitútkach, ani tvrdých drogách. Môžeš sa však naladiť na poriadny chill, pokojne aj pri brčku.

Ronald Weedman nezabúda ani na pozitívny odkaz

„Jedným z mnohých hnacích motorov pre mňa bolo vytvoriť hudbu, ktorá nejaký ten odkaz má a ja len verím, že ho tam veľa z Vás aj nájde. Tešme sa z toho čo nám ponúkne život. Nájdeš tam veci k brčku do prírody, tanečné na poriadnu party a taktiež pieseň ktorá poukazuje na eko-problémy,“ hovorí o svojom aktuálnom projekte Ronald Weedman.

Celú produkciu tohto EP mal na starosti dvorný člen kapely Medial Banana, Lukie Forward. O mixing a mastering sa postaral Andrej Zborovjan, ktorý patri k popredným menám v tejto oblasti.

Odporúčame