Shimmi zverejnil mená hostí na jeho albume YO. Vybral najlepších z najlepších

Shimmi yo tracklist

Shimmi yo tracklist

Shimmiho prvý štúdiový album YO dropuje už o niekoľko dní. Po projektoch Obyčajné deti (s Millym), Woah (s WhoisPG), Colors a KIDDO sa tak dočkáme aj jeho sólo debutu. Ten člen Conspiracy Flat už nejakú dobu teasuje. Dnes už o ňom vieme prakticky všetko okrem toho, ako bude projekt znieť. YO dropuje už 10.6.2022.

Po zverejnení coveru albumu sme sa dočkali aj tracklistu, mená hostí, no aj fotografiu CD a vnútornej strany obalu. V trackliste môžeme nájsť úctyhodný počet skladieb, a to rovno 15. Teší nás fakt, že napriek Shimmiho aktivite sa okrem skladby Na Problémy Máš Celý rok dočkáme len nových skladieb.

Hostia

Hostí sa na albume objaví 10. Väčšina z nich patrí k pomyselnej špičke scény. Rovnako ako na KIDDO TAPE, aj na YO sa objaví Separ, Saul a Nik Tendo. Ďalej budeme môcť počuť Yzomandiasa, Viktora Sheena, Smacka, Astralkida, Teu Sofia, Gabriella a mimoriadne talentovaného člena Blas s menom Diego Aldn. S väčšinou z týchto mien Shimmi v minulosti spolupracoval, no s niektorými si strihne premiéru.

Tracklist Shimmiho albumu YO
Tracklist Shimmiho albumu YO

Projekt bol nahraný v nahrávacom štúdiu Audiogarden. Rovnako ako pri Shimmiho projektoch sa o mix postaral Dobrin. O cover sa postaral Kubo Krížo.

Ako sme už spomínali, Shimmi album YO dropuje už 10.6., no ty si ho budeš môcť vypočuť o niečo skôr. Stačí ti na to, aby si si ho predobjednal na tomto odkaze. Okrem toho, že album budeš môcť počuť medzi prvými, na fyzickom nosiči dostaneš aj podpis.

Pre viac článkov o tvojich obľúbených interpretoch klikaj na tento odkaz.

Credits: Shimmi IG

Odporúčame