Seriál Lucifer sa teší obrovskej popularite: Vedel si však o ňom týchto 20 prekvapivých faktov?

Záber zo seriálu Lucifer

Lucifer patrí k mimoriadne obľúbeným seriálom (Zdroj: YouTube.com/ Netflix)

#Seriál Lucifer je mimoriadne obľúbený. Po tom, čo sa ho stanica Fox rozhodla vzdať, si ho pod svoje ochranné krídla zobral Netflix. Ten nielenže nakrútil piatu sériu, ale rovno oznámil aj šiestu. Tá by mala byť pre celý projekt záverečnou. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na plnohodnotné ukončenie deja.


Spojenie, po ktorom si vždy túžil: Pozri sa, ako by vyzerali súboje v Pánovi Prsteňov so svetelnými mečmi zo Star Wars


Hlavnou postavou je Lucifer Morningstar, ktorý opustil svoju pozíciu pána pekiel a vydal sa užívať si rozmarný život v Los Angeles. Tu s pomocou démona Mazikeena vedie nočný klub Lux. Potom, čo zachráni život jednej malej celebrite, zistí, že pomáhanie ľuďom mu prináša uspokojenie.

Obľúbený seriál sa vracia na obrazovky.
Premiéra prvej časti piatej série Lucifera bola 21. augusta (Zdroj: youtube.com/ Netflix)

Začne preto pôsobiť ako poradca u losangeleskej polície, kde pomáha Chloe Deckerovej pri vyšetrovaní vrážd. Svoj pravý pôvod ani schopnosti neskrýva, ale jeho okolie to berie len za jeho osobitý štýl. Svoje schopnosti používa na trestanie a zastrašovanie tých, ktorí si to zaslúžia.


Futurama je seriál, ktorý si obľúbili milióny ľudí po celom svete: Pozri sa na nálož 50 zaujímavostí, ktoré o nej musíš poznať


Na tento seriál sa vo svojom novom videu zameral aj známy český YouTuber Stejk. Ten sa rozhodol vybrať pre fanúšikov tohto projektu 20 prekvapivých zaujímavostí, ktoré by mal rozhodne každý poznať. Prekvapila ťa niektorá? Podeľ sa s nami o svoj názor v komentároch nižšie. 

Zdroj: hashtag.sk, YouTube/Stejk, Wikipedia/Lucifer
Odporúčame