Futurama je seriál, ktorý si obľúbili milióny ľudí po celom svete: Pozri sa na nálož 50 zaujímavostí, ktoré o nej musíš poznať

Záber zo seriálu Futurama

Futurama sa tešila veľkej obľube (Zdroj: YouTube/Comedy Central)

#Kto by nepoznal seriál Futurama. Ide o americký animovaný seriál, ktorý vytvorili Matt Groening a David X. Cohen, známi autori fenomenálneho seriálu Simpsonovci. Seriál sa odohráva v Novom New Yorku v roku 3000. Bol uvedený televíznou sieťou FOX, kde bol vysielaný 28. marca 1999 až 10. augusta 2013.


Gigantická nálož stoviek faktov a zaujímavostí o Pánovi Prsteňov: Toto si o milovanej trilógii rozhodne netušil


Seriál Futurama začína na Silvestra roku 1999. Hlavný hrdina Philip J. Fry, doručovateľ pizze v New Yorku a večný smoliar, je náhodou zmrazený. Z kryogénneho spánku sa prebudí až o 1000 rokov neskôr, na Silvestra roku 2999. Vďaka svojmu prapra…synovcovi profesorovi Farnsworthovi si nájde prácu v malej doručovateľskej intergalaktickej firme Planet Express.

Budúcnosť vo Futurame je veľmi prepracovaná. Seriál je plný skvelého humoru a nenápadných narážiek. Tento seriál sa síce ukončil 4. septembra 2013, no v srdciach fanúšikov je dodnes. YouTuber Stejk si pre teba pripravil nálož 50 zaujímavostí o Futurame. Stavíme sa, že určite nepoznáš všetky.

Zdroj: hashtag.sk, YouTube/Stejk, Wikipedia/Futurama
Odporúčame