Separ vyjadril jasný názor k ruskej agresii (FOTO)

Nikto by nemal ignorovať, čo sa deje na Ukrajine. Všetkých nás veľmi znepokojuje ruská agresia voči nášmu východnému susedovi. Výnimkou nie je ani rapper Separ. Jeden z najsledovanejších a najpočúvanejších hudobných interpretov v našej krajine vyjadril k aktuálnemu dianiu jednoznačný postoj.

Umenie ako forma protestu

Ak by ste čakali nejaké senzácie, tak na tomto mieste ich nenájdete. Člen DMS už v uplynulých dňoch odsudzoval hrôzy, ktoré sa dejú na Ukrajine. Momentálne sa vyjadril prostredníctvom umenia. Viac písať zrejme nemusíme, poskytneme vám priamo fotografie, ktoré vyjadria všetko, čo by malo byť povedané.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ꜰʟᴏᴡᴅᴇᴍᴏʀᴛ (@separ__dms)

Odkaz je jasný a prostý: „NO WAR.“ A teda: „NIE VOJNE.“ Nikto príčetný nechce vojnu. Jeden z lídrov slovenského rapu nie je výnimkou. Nám ostáva len veriť, že čoskoro sa situácia nejakým spôsobom stabilizuje a budeme sa môcť aspoň sčasti vrátiť k normálnemu životu.

Separ nie je sám

Samozrejme, člen DMS nie je sám, koho situácia hnevá. Preto vám v záverečnej časti článku pripájame texty, v ktorých rozoberáme reakcie slovenských rapperov na aktuálne dianie.

„Nehádžme všetkých Rusov do jedného vreca,“ hovorí Dame

Pandémiu vystriedala vojna. Čo hovorí Radikal Chef?

Slovenskí rapperi sa vyjadrujú k vojne na Ukrajine

Photo credits: Separ, IG

Odporúčame