Separ si vyčistil hlavu v zahraničí: Máme sa na čo tešiť, nový album čoskoro

Separ hrá spolu s DMS už dlho takpovediac vlastnú ligu. Tento článok teraz nebude o tom, kto je na slovenskej rapovej scéne najlepší. Nebude ani o tom, kto  kto čo ako robí a podobne. Na hodnotenia a inside analýzy bude času až-až. Separ si v úvode roka oddýchol a je pripravený na veľké veci. 

„Mám rád odísť preč, vyvetrať si hlavu, ale už mi extrémne chýba rodina, koncerty a práca na albume,“ začal svoj príspevok na sociálnej sieti Instagram Separ. „Dorobím posledné štyri skladby a potom sa zavrieme s Matejom Strakom v štúdiu a spravíme, čo treba, aby to hralo tak, že sa rozplačeme od dojatia,“ sľubuje rapová hviezda pred vydaním nového albumu.
„Štvrtého apríla to všetko vypukne, sám som zvedavý ako si to pôjdete albo nepôjdete #OG,“ zakončil. Separov album vyjde v úvode apríla a bude sa volať OG. Tento projekt oznámil už pred pár mesiacmi a verejnosť je napätá. Posledné roky je tradíciou, že Separ, Dame alebo skupina DMS niečo dávajú von.

Zatiaľ posledným počinom bol album MDMS, ktorý DMS dala von v lete bez akéhokoľvek predošlého proma a tešil sa a teší sa veľkému úspechu medzi fanúšikmi. Chalani chceli vtedy ukázať, že reklama a promo pri kvalitnom produkte nie sú nevyhnutné.

Odporúčame