Separ Rytmusovi: „Tvoja nová tvorba stojí za pi*u, daj konečne disstrack“

Separ na dnešných rozsiahlych Instastories odkazuje Rytmusovi: „Tvoja nová tvorba stojí za pi*u, daj konečne disstrack.“ Dočkáme sa teda novej hudby?

Slovenský rapový konflikt pomaly naberá na rozmeroch a z nepriamych narážok je už dávno otvorená „vojna“. Všetko sa zatiaľ odohráva v podobe videí, storiek a postov, atmosféra však nezadržateľne tuhne. Na Instagrame lídra crew DMS sme aj dnes dostali záplavu storiek, v ktorých Separ rozhodne má čo povedať.

Vykrádanie či referencie?

Tému kopírovania a inšpirácie sme aj v našich článkoch preberali už neraz, pričom chalani sa k tomuto jadru celého ich sporu priebežne neustále vracajú. Separ sa zároveň netají ani obrovskou podporou svojich fans, ktorých aj často v týchto dňoch zdieľa.

⇒ Nový merch a album DMS si vieš objednať TU

Ticho už nie je ani Rytmus

Po svojom takmer polhodinovom vyjadrení na Youtube sa k veci aktívne vyjadruje aj Rytmus, napriek tomu, že spočiatku sa mohlo zdať, že sa člen Kontrafaktu bude k tomuto otvorenému konfliktu vyhýbať. Jeho dnešné reakcie vyšli von skôr v podobe srandy, avšak otvorené súperenie o to pomyslené prvenstvo v slovenskom rape je už pravdepodobne každému jasné.

https://www.youtube.com/watch?v=Fb5k_pX_oBM

Separ prechádza k otvoreným výzvam

Od kopírovania k hudbe sa poprední slovenskí raperi priebežne posunuli k otvorenému osobnému sporu. Na rad tak prišli aj témy porovnávania kvality svojich koncertov alebo aj téma počúvanosti. Vzhľadom na tieto porovnávania sa Separ pomaly ale isto presúva k názoru, že ak to má byť teda už tá „súťaž“ v pretekaní sa o to, kto stojí na tom pomyslenom vrchole slovenského rapu, nech to už konečne presunú do hudby.

⇒ Nový merch a album DMS si vieš objednať TU

Rozhodne sme všetci (a najmä fanúšikovia) najviac zvedaví na to, či sa táto situácia ozaj strhne až do disstrackov. Bolo by to jednoznačne prínosom pre rapovú komunitu. Zároveň by tak chalani prešli k tomu, ako sa spory v rapovom žánri riešili odjakživa. Boli by ste za, keby sme od Kontrafaktu alebo DMS počuli oficiálne dissy?

Pre ďalšie videá záznamov aktuálneho diania daj odber na náš YouTube kanál!

Odporúčame