Separ: Musel som sa naučiť neopustiť sa (ROZHOVOR)

Slovenský rapper Separ vybudoval fungujúci kolos, či už hudobne, módne alebo biznisovo. Člen skupiny DMS nemá problém hovoriť prakticky o akejkoľvek téme. Jeho slovo má váhu, jeho názor si ľudia berú k srdcu. Aktuálne bol hosťom v relácii Trochu inak s Adelou Vinczeovou, o ktorej budú nasledujúce riadky.

Separ hosťom v talk show

Celý rozhovor medzi Separom a Adelou si môžete vypočuť na tomto odkaze. Epizóda vyšla v piatok 22. apríla od 22.10 na Dvojke. Ak sa chcete navnadiť upútavkou, nech sa páči.

Separ hovoril u Adely skutočne o všetkom. Ako to už máme zvykom v tomto type článkov, nebudeme písať presné podrobnosti obsahu interview, aby sme predišli spoilerom. Všetko podstatné sa dozviete v samotnom videu.

Člen skupiny DMS hovoril o svojej kariére, o hudbe, o rôznych zaujímavých projektoch (pamätáte si na jeho spoluprácu s Michalom Kubovčíkom?), ale taktiež o svojom živote, ktorý má naozaj ďaleko od nudného.

Zaujímavými problematikami medzi Separom a Adelou boli aj sebaláska a šikana. Dve roviny tém, o ktorých by nikto z nás nemal mlčať. Rapper sa vrátil k svojim osobným skúsenostiam so šikanou. Ktovie, dozviete sa zrejme aj veci, ktoré ste doteraz nevedeli.

Separ hovoril aj o skúsenostiach s rakovinou, ktorú vďakabohu prekonal. Zaujímavé počúvanie bolo, ako v najťažšom období nasmeroval svoju energiu na pozitívne myšlienky a ako to robil. Je to skutočne pútavé počúvanie.

Celkovo, rapper si zaslúži pochvalu, pretože zas a znova dokázal, že vie viesť skutočne výborné interviews, ktoré majú značnú výpovednú hodnotu.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Separ, IG

Odporúčame