Separ nie je iba hudobný umelec: Toto je ďalší dôkaz

Každý, kto aspoň okrajovo sleduje slovenský rap, potvrdí, že raper Separ patrí k tomu úplne najlepšiemu, čo naša či česká scéna dlhodobo ponúka. Už menej ľudí ale vie, že Separ nie je iba hudobným umelcom ale obrovské kvality má aj v grafike či tvorení street artových produktov.

Separ nikdy netajil, že predovšetkým v mladom veku sprejoval na steny, samozrejme, nejedná sa o činnosť, ktorou by sa denne chválil, pretože na Slovensku je situácia aká je, ale jeho priaznivci vedia, že so sprejom v ruke je nemenej šikovný ako s mikrofónom na pódiu pred tisíckami ľudí.

Na svojom profile na sociálnej sieti Instagram Separ zverejnil zatiaľ svoj najnovší výtvor, ktorý spĺňa aj náročnejšie kritéria hodnotenia. Samozrejme, my sa venujeme hudbe a výtvarné umenie nie je naším primárnym záujmom, ale musíme povedať, že toto sa Separovi podarilo.

Jeden zo slovenských rapových velikánov robí dobre, že už sa nevenuje problematike meme stránok na sociálnych sieťach, ktoré sa ho snažia zosmiešniť a očierniť. Separ už dlho nemusí nikomu nič dokazovať a najsilnejší je práve vtedy, keď sa venuje tomu, v čom je doma. Táto fotografia to len potvrdzuje.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *