Separ chystá na rok 2021 veľké veci. Rap novej úrovne prichádza

Dá sa konštatovať, že album OG, ktorý vydal Separ v apríli minulého kalendárneho roka, ešte ani poriadne nevychladol, a už sa vo veľkom diskutuje o tom, čo by mohol tento populárny slovenský rapper vydať v roku, ktorý začal pred dvoma týždňami. Ono, niet sa čo čudovať, že takéto dohady vznikajú, Separ absolvoval interview, v ktorom sa rozhovoril o všetkom, čím si prešiel počas roku 2020.

Ak by si si chcel Rozhovor o živote medzi Separom a Osťom pozrieť, prikladáme ti hneď sem dole článok zo včera, v ktorom sme sa tomuto interview venovali. Ak si myslíš, že to bude siahlodlhé, neboj sa, má to necelých 40 minút a dozvieš sa veľa zaujímavých vecí. A čo sa týka albumu OG, ktorý spomíname v perexe, niet pochýb o tom, že by si zalsúžil poriadne turné, o ktorom sa Separ viackrát vyjadril, že bude prvotriedna sataniáda.

Separ v rozhovore s Osťom o živote. Mindset je všetko. Aj o Tine či prekonaní rakoviny

Separ sa potom na svojom profile na sociálnej sieti Instagram zamyslel nad tým, že v rozhovore síce povedal všetko, či už o svojom vzťahu alebo o náročnej chorobe, ktorú prekonal, avšak čo tak rap na túto tému, respektíve na tieto témy. Reakcie ľudí na seba nenechali na seba čakať, priaznivci si boli veľmi radi, keby člen skupiny DMS tvoril o veciach, ktorými si prešiel. Aj keď sú možno mnohí zvyknutí, že Separ nepatrí medzi hĺbavejších rapperov, môžeme konštatovať, že opak je pravdou.

Sami chalani z DMS, či už Separ, Dame alebo Smart, často žartujú, že sú úspešní, aj keď ich texty sú plytké, ale keď sa poslucháč dostane pod povrch, tak si uvedomí, že výpovedná hodnota ich trackov je vysoká. A teraz si predstavme, že Separ bude otvorene v skladbách hovoriť o svojich uplynulých skúsenostiach. Bez preháňanania, niekoľkým ľuďom to môže zmeniť život.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Lvcas Dope o tom, koľko najviac zarobil, čo bolo s Yzom či o hite „Runway"

Môže ich to namotivovať a môže im to pomôcť v náročných životných chvíľach. Myslíme si, že je iba otázkou času, kedy začnú byť publikované Separove tracky, kde sa spomína aj vyššie spomínaná problematika. Tešíme sa na to, pretože o spracovaní nepochybujeme.

Koniec koncov, aj track Mike Tyson, ktorý prikladáme vyššie, a na ktorom sa stretol Rest so Separom, pričom o hudbu sa postaral DJ Wich, prináša Separovu slohu, z ktorej sa dá čo-to vyčítať a je naozaj po všetkých stránkach prvotriedna.

Foto: Separ, Separ profil na Instagrame

Odporúčame