Separ a Dame vydajú sóla. Čakajú nás albumy roka?

Ešte v závere minulého roka sa dosť špekulovalo o tom, kto a kedy a vydá sólové albumy v roku 2017. Dnes už sú všetky špekulácie zažehnané a my vieme, že všetci intepreti, od ktorých sme albumy dá sa povedať chceli, ich vydajú. Rok 2016 sa zdal byť na albumy bohatý, no to, čo nás čaká v roku 2017 bude doslova nechutné.

Separ svoje sólo potvrdil prvý krát skrz príspevok na Instagrame (kde bol screen z jedného z našich článkov), a oznámil, že v roku 2017 môžme čakať sólo album Pancier. Album sa už začal nahrávať, o čom nás informoval Separ cez príspevky na sociálnych sieťach, zároveň sa aj pýtal, akého interpreta by si ľudia na albume želali. Koho môžme na albume čakať? Jednou z možností je, že si chalani z DMS dajú hosťovačky na výmenu. Určite reálnym hosťom je aj Lukáš a.k.a. Pil C. Po perfektnej spolupráci na albume Sila by sme určite privítali aj chalanov z H16 a myslím, že chýbať by nemal ani Strapo, ktorý si so Separom na featoch perfektne sedí.

U Dameho bol sólo album rozhodne jeden veľký otáznik. Špekulovalo sa o tom dlho, fanúšikovia si ale jeho album doslova vymodlili a Dame tiež nedávno potvrdil, že v roku 2017 uzrie svetlo sveta aj jeho doska. Zároveň vyslovil aj peknú myšlienku, že dúfa, že jeho sólo podporí minimálne toľko ľudí, koľko si ho žiadalo. Dame už taktiež začal svoj album nahrávať, nahral prvé dva tracky a v štúdiu s ním bol aj Kali. Žeby jeden z prvých hostí na albume? Nebránili by sme sa! Čo sa týka ďalších hostí, môže to byť ešte veľmi zaujímavé, no tipovať si netrúfame. Aj keby ich tam veľa nebolo, sme si istí, že Dame potiahne silný album.

To, že nás čakajú silné albumy nie je pochýb. Chalani dokázali na spoločnej doske DMS, že patria k absolútnej špičke našho rapu, a ich albumy budú naozaj stáť za to. Aj keď je zatiaľ všetko ešte len vo fáze tvorby, už teraz sme nedočkaví čo nám chalani ponúknu a všetci sa môžme tešiť, čo nám rok 2017 prinesie.

Podporíš chalanov kúpou albumu? Akých hostí by si rád na albumoch videl? Napíš nám komentár.

Foto Separ: Kubo Krížo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *