Šampión v prestrelke s ex-šampiónom: O’Malley a Cejudo si slovne skočili do vlasov, aký bol problém?

Sean O'Malley

Sean O'Malley (zdroj: YouTube/UFC)

#Americký bojovník Sean O’Malley je čerstvým šampiónom bantamovej váhy UFC, keď v titulovom zápase zdolal dovtedajšieho držiteľa opasku Aljamaina Sterlinga. „Suga Sean“ sa aktuálne dostal do slovnej prestrelky s Henrym Cejudom.

Slovná prestrelka šampiónov

Bývalý šampión UFC Henry Cejudo sa pustil do Seana O’Malleyho kvôli predaným pay-per-view z turnaja UFC 292, ktorý bol na programe pred dvoma týždňami v americkom meste Boston. „Hej ľudia, mám v ESPN kamarátov. Viete, koľko Sean predal PPVčiek? Bolo to približne 300 až 350-tisíc. To je konečné číslo, viac to nebolo,“ nechal sa počuť muž prezývaný „Triple C“, ktorý má dokonca na konte aj medailu z olympijských hier.

Netrvalo dlho a „Suga Sean“ sa prostredníctvom svojho profilu na sociálnej sieti Twitter, teda po novom už X, ozval a vrátil Cejudovi úder. „Rozprával som sa s UFC a dozvedel som sa, že sme predali cca 570-tisíc PPVčiek. Ja si to nevymýšľam, to sú fakty. Počul som, že Aljo vs Henry malo predaných 135-tisíc,“ tvrdí O’Malley. 

Do celej záležitosti sa zapojil aj prezident UFC Dana White, ktorý turnaj v bostonskej hale TD Garden hodnotil ako absolútny úspech. „Zlomili sme rekord tejto haly. Bruce Springsteen na tomto mieste zarobil 5 miliónov dolárov, my 7. Sme tým najväčším, čo sa tu kedy predstavilo, sme väčší ako ktorýkoľvek iný šport. A fakt sa ma pýtate, čo to má s O’Malleym? On bol súčasťou titulového zápasu, ktorý tento rekord zlomil,“ zakončil najsilnejší muž organizácie UFC. 

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk, mmajunkie.usatoday.com
Odporúčame