Jake Paul chce bojovať s McGregorom: Hovorí o jeho závislostiach na drogách a alkohole

Jake Paul

Jake Paul (zdroj: IG/jakepaul)

#Americký YouTuber a boxer Jake Paul sa pripravuje na zápas s legendou UFC Nateom Diazom. „The Problem Child“ ale nenesie v hlave iba Diaza, rád by nastúpil do merania síl s ikonickým Conorom McGregorom.

Jake Paul vs Conor McGregor?

Už tento víkend čaká Jakea Paula jeho ôsmy boxerský zápas. Z predošlých siedmich dokázal vyhrať šesť, keď porazil mená ako Ben Askren, Anderson Silva či Tyron Woodley. Prehral iba s profi boxerom Tommym Furym. Teraz proti nemu stojí legenda UFC Nate Diaz. Diaz však svoju kariéru zasvätil zmiešaným bojovým umeniam a box nie je jeho preferovaná disciplína. Aj favoritom podľa kurzov stávkových kancelárií je práve YouTuber Paul. Bude zaujímavé sledovať ako tento fight v Dallase dopadne.

Jake však pozerá aj dopredu, rád by si zmerail sily s Conorom McGregorom. „Je to zápas, ktorý by som chcel, obaja by sme si zarobili. Neviem, ale ako vážne berie fighting a či ho fighteri ešte berú vážne. Vieme, že je alkoholik a ešte k tomu je aj závislý na drogách,“ pustil sa „The Problem Child“ do írskeho bijca.

„Ja si môžem bojovať s kým chcem, kde chcem a kedy chcem. On sa musí spýtať na povolenie Danu Whitea v UFC, nie je slobodný, je zviazaný,“ hodil pomyselnú rukavicu Paul. Nie je tajomstvom, že Jake Paul by rád s Conorom McGregorom bojoval v boxe, Ír sa zatiaľ sústreďuje na UFC a MMA. 

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk, MMA Junkie
Odporúčame