Takýto je v skutočnosti Samsung Galaxy Z Fold 4: Špičkový hybrid telefónu a tabletu ukazuje, že skladacie zariadenia sú budúcnosť!

Mobil

Mobil (Zdroj:Unsplash.com/Onur Binay)

#Tento špičkový hybrid telefónu a tabletu s Androidom je konečne späť a dokazuje, že skladacie zariadenia sú viac, než cool. Poďme sa teda bližšie pozrieť na túto unikátnu „skladačku“! Je totiž viac než isté, že ťa prekvapí nielen jeho cena, ale napríklad aj jeho päť kamier a svoj status, že nie je len taký bežný telefón, si hravo obháji.

Vylepšil sa

Jeho celkový vzhľad je síce podobný minuloročnej verzii, no rozhodne je vylepšený! Kovové strany má plochejšie s prémiovou lesklou povrchovou úpravou. Je aj kratší a má tenší pánt, vďaka čomu má širšiu vonkajšiu obrazovku. Po zatvorení pôsobí ako bežný telefón na odosielanie správ a hovorov, aj keď je podstatne ťažší a robustnejší.

Otvoríš ho ako knižku pre jeho veľkú 7,6-palcovú obrazovku, ktorá je veľká ako tablet. Skutočne kúzelný zážitok! Displej ostáva veľký, jasný a hladký a pod prstom je o niečo tvrdší, ako prvá verzia. No drž ju radšej ďaleko od detských rúk, pretože obrazovka nie je taká, ako tvrdené sklo!

Batéria ti vydrží dobrých 35 hodín, čo je skutočná paráda, ak na mobile tráviš väčšinu svojho času. Úplné nabitie zasa trvá približne 80 minút, pričom 50 percent dosiahne za slušných 30 minút pomocou napájacieho adaptéra USB-C, ktorý však nie je súčasťou balenia.

Mysleli aj na udržateľnosť

Spoločnosť Samsung síce neuviedla životnosť batérie, no mala by vydržať viac ako 500 cyklov úplného nabitia s minimálne 80 percentami pôvodnej kapacity. Tento skladací krásavec je opraviteľný a batériu môžeš vymeniť v autorizovaných strediskách. Niekoľko vnútorných komponentov je vyrobený z 20 percentného recyklovaného nylonu alebo plastu. A mal by si vedieť aj to, že spoločnosť Samsung ponúka schémy výmeny i recyklácie starých zariadení.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
EXKLUZÍVNE Samsung predstavil zariadenia novej generácie: Ohybné smartfóny, titánové hodinky a ešte menšie slúchadlá

Tento unikát si môžeš kúpiť už od 1799 € , takže táto investícia sa ti rozhodne vyplatí!


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, theguardian.com
Odporúčame