Samsung chce zrušiť sériu Galaxy Note: Ľudia však spustili hromadnú petíciu, podporíš ju aj ty?

Podporíš aj ty petíciu proti zrušeniu série Galaxy Note

Podporíš aj ty petíciu proti zrušeniu série Galaxy Note (Zdroj: Samsung)

#Samsung má pred sebou skúšku, v ktorej buď vyhovie svojim verným fanúšikom alebo pohorí a stratí časť  zákazníkov. Webový portál SamMobile sa chopil iniciatívy a prišiel s petíciou proti zrušeniu vlajkovej série Galaxy Note.

Kórejská spoločnosť sa už dlhší čas so svojou sériou Galaxy Note trápila. Počas prvých rokov boli modely Note najlepšie smartfóny od Samsungu. Ponúkali prelomové technológie a typickým znakom bolo pre nich aj dotykové pero S Pen, ktoré sa nabíjalo priamo v tele. V roku 2016 sa ale všetko zmenilo.


Samsung odhaľuje nový Galaxy Note 20: Je to absolútne delo! Prekvapia ťa funkcie, výkon aj cena


Na problémy si Samsung zarobil zlými batériami v modeloch Note 7, ktoré začali niektorým zákazníkom nečakane horieť. Dva mesiace od vydania boli Note 7 stiahnuté z predaja a časť fanúšikov sa k nim už nikdy nevrátila. Nepomohli ani dobré modely Note 10 či dokonca špičkový Note 20. Ten si mnohí nevedia vynachváliť.

Napriek tomu Samsung ohlásil koniec série Galaxy Note. Ľudia to však nevidia tak čierne. Portál SamMobile vytvoril petíciu, ktorú bude určite sledovať aj samotný kórejský gigant. Požadujú, aby vydali nový Note v prvej polovici budúceho roka, prípadne aby odložili Galaxy S22.

Petícia počas písania tohto článku atakuje 35 tisíc podpisov. Bol si aj ty fanúšikom série Note? A podporíš petíciu?

Zdroj: hashtag.sk, change.org
Odporúčame