Saimonsa prekvapila, Separ išiel do hĺbky: Toto je DÉMON, ktorého musíš počuť

Zaujímavé kombinácie interpretov, to je to, čo chcú ľudia počuť. Jedna takáto sa nám naskytla pred pár dňami, keď talentovaná interpretka Saimonsa spojila sily so Separom, ktorého netreba bližšie predstavovať. Spoločne vytvorili song s názvom DÉMON, ktorý sa od prvých chvíľ teší veľkej popularite medzi ľuďmi. Nebudeme si klamať, v roku 2021 dokonalo platí, že kde sa objaví Separ, tam sú impresie a interakcie.

Skladba je von iba približne dva dni, no už teraz si ju stihlo prehrať viac ako 50 tisíc ľudí, čo je rozhodne zaujímavá štatistika, pričom toto číslo bude bez väčších diskusií v najbližších dňoch rásť. Saimonsa je meno, ktoré možno viacerým z vás veľa nehovorí, ale jedná sa o interpretku, ktorá na sebe pravidelne pracuje, posúva sa vpred a čo je dôležité, verí tomu, čo robí. Cítiť z nej, že vie, čo chce povedať, vie ako to chce povedať, pričom jej prejav je špecifický, no to len a len prispieva k tomu, že ľudia pri jej slohe spozornejú. Jasné, objavili sa aj kritické názory, pričom niektorí priaznivci písali, že si rovno pretočili song na Separovu časť, ale ako píšeme pravidelne, sto ľudí, sto chutí. Nedá sa zavďačiť všetkým.

Separ je výborný, môžeme napísať, že už tradične výborný. Člen skupiny DMS sa v uplynulých mesiacoch objavil na skutočne veľa spoluprácach s rôznymi zaujímavými ľuďmi, pričom na skladbe DÉMON poodhaľuje svoje súkromie, ide emočným spôsobom do hĺbky a ľudia to oceňujú. Separ je priamy a úprimný, okrem toho, jeho prejav patrí medzi najlepšie v našich končinách. Môžeme konštatovať, že tento song sa podaril po všetkých stránkach, pričom netreba zabúdať na to, že produkčne sa oň postaral ADiss, čo taktiež prispieva k tomu, že DÉMON je skladba, o ktorej ešte budete v najbližších týždňoch či mesiacoch počuť. A taktiež budeme určite počuť aj o Saimonse, pretože toho chystá viac.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Známy rapper vydal hymnu k MS vo futbale. Je to prepadák

Foto: Saimonsa, Separ – Démon, YouTube

Odporúčame