Rytmusa už zápas nečaká, pripravuje sa s najlepšími

Rytmusov boxerský zápas s českým raperom Marpom, ktorý sa uskutočnil v decembri minulého roka, rozvírilo hladinu. Patrik síce prehral, ale naznačil, že do počtu rozhodne nebol a dokáže sa pripraviť aj na niečo tak náročné, ako je boxerský zápas.

K tomu by sme mali pridať, že Marpo mal v oblasti bojových športov niekoľko skúseností, zatiaľ čo Rytmus bol nováčikom. Slovenský raper nakoniec prehral, ale naznačil, že vo veľkej miere je to záležitosťou tréningu a pripraviť sa môže každý, kto tomu venuje čas a energiu je dostatočne zapálený.

Ako dobre vieme, že Rytmusa v ringu či oktagone pravdepodobne už neuvidíme, minimálne, čo sa súťažných zápasov týka, ale ako môžeme vidieť na aktuálnom Patrikovom príspevku, tréningový proces stále neopustil. Prečo je tomu tak?

Nuž, odpoveď je jednoduchšia, ako by ste si možno mysleli. Bojové umenia totiž nie sú iba „mlátenie sa“, ale je to úplne kompletný životný štýl. Rytmus zdravo žije, pracuje na sebe, cvičí, čo je len a len dobre a to, že ho nečakajú zápasy nemá momentálne nič s tým, že trénuje.

A netrénuje len tak s hocikým, jeho aktuálna fotografia pochádza zo známej trnavskej telocvične Spartakus Fight Gym, kde sa pripravuje okrem iného aj jeden z najväčších talentov zmiešaných bojových umení na Slovensku či v Českej republike Ľudovít „Lajoš“ Klein. V tomto gyme sa okrem toho pripravuje aj víťaz Oktagon Výzvy 3 Karol Ryšavý prezývaný Bomby.

My držíme Rytmusovi palce, aby si tréningy čo najdlhšie užíval a darilo sa mu zdokonaľovať v tom, čo robí aj v najbližších mesiacoch.

Odporúčame