Rytmus v rozhovore s Bekimom: Čo ho dokáže naozaj nahnevať?

Rytmus sa v rôznych zaujímavých rozhovoroch objavuje pomerne často. Niet sa čo čudovať, člen legendárnej skupiny Kontrafakt je putavá osobnosť, ktorá má toho za sebou naozaj veľa. Z toho vyplýva, že Patrik Vrbovský má čo povedať, pričom naďalej platí, že pre veľké množstvo ľudí je tento rapper veľkým zdrojom inšpirácie. 

Rytmus v rozhovore u Bekima

Patrik Vrbovský sa aktuálne objavil v rozhovore pre rádio Európa 2, v ktorom ho spovedal Bekim. Pohodová debata, ktorá trvá približne 30 minút a dozviete sa podľa nej množstvo zaujímavých vecí. Možno si hovoríte, že Rytmus vás už nemá čím prekvapiť. Schválne, pustite si toto interview a uvidíte, že vás stále dokáže obohatiť o nové informácie či životné skúsenosti.

Nebudeme na znak rešpektu k tvorcom spoilovať celý obsah rozhovoru. Dozviete sa ale napríklad to, že po rokoch je náročnejšie Rytmusa nahnevať ako v minulosti.

Povedal napríklad, že sa nerozčuľuje toľko ako kedysi, pretože si chce udržiavať svoju úroveň. A množstvo konfliktov je práve o tom, že sa vás niekto snaží stiahnuť na jeho úroveň. S určitosťou to potvrdia aj viacerí z vás. Tak to skrátka funguje.

Reč padla aj na české mesto Přerov, ktoré je dôležité pre Bekima aj pre Rytmusa. Rozhovor sa pristavil aj pri charitatívnej činnosti či pri tom, kde sú v skutočnosti hranice humoru, ktorého sme v súčasnej dobe svedkami. A sú vôbec nejaké hranice?

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube 

Odporúčame