Rytmus opäť v porote. V ktorej show ho uvidíme?

Tak toto prišlo ako rana z jasného neba. Rytmus sa vracia na televízne obrazovky a opäť ho uvidíme v pozícii porotcu svetoznámej šou. Člen legendárnej skupiny Kontrafakt stojí pred ďalšou výzvou. A presne tak to má rád. My sa na to už veľmi tešíme, a čo vy? 

Rytmus ako porotca (opäť)

Rytmus sa v minulosti objavil ako porotca už viackrát. Vidieť sme ho mohli v tejto pozícii v speváckych šou Hlas Československa aj Československo hľadá Superstar. Teraz sa jeden z najskúsenejších SK rapperov vracia na porotcovský post. Nachádza sa vo fáze kariéry, v ktorej je to vyslovene ideálne.

TV JOJ oficiálne potvrdila, že Rytmus bude porotcom v Československo má talent, alebo ak chcete skrátene, ČSMT. Jedná sa o tunajšiu verziu svetoznámej série, ktorá sa vysiela prakticky v každom kúte našej planéty.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT (@csmt_tvjoj)

Piešťanský interpret je známy tým, že má rád výzvy, pričom toto je jedna z nich. Je to platforma, na ktorej môže preukázať svoje rapperské a hudobné skúsenosti, no taktiež skúsenosti, ktoré nadobudol v šoubiznisovom svete.

Vie, ako zaujať, vie, ako preraziť a vie, čo má urobiť, aby jeho produkt bol úspešný. A to môže preniesť na súťažiacich, pre ktorých to istotne bude dobrá škola.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Rytmus, archív

Odporúčame