Rytmus opäť motivuje a inšpiruje: Píše aj o novom albume, ktorý bude tento rok

Pomaly viac píšeme o tom, že Rytmus je motivátor ako raper, čo môže byť pravda, ale nie je. Rytmus je naďalej krstným otcom slovenského rapu a jedným z najdôležitejších pilierov našej scény. Veď nie nadarmo v jednom tracku hovorí, že nebyť jeho a toho, že stále tvoril, tvoril, tvoril, tak by ľudia na Slovensku počúvali metal. Faktom ale je, že Patrik Vrbovský na svojom profile skutočne ľudí v poslednom období poriadne motivuje. A je to dobre. Veď ho sledujú státisíce ľudí. A nejedného z nich treba niekedy nasmerovať.

Na úvod si pomôžeme Rytmusovou skladbou, ktorá je vonku približne 4 a pol mesiaca a zrejme najlepšie vystihuje ako sa Patrik v poslednom období stavia k veciam. Čo je veľmi potešiteľné, v jednom z posledných príspevkov člen legendárnej skupiny Kontrafakt uviedol, že tento rok naozaj prinesie nový album. Zatiaľ sa o pripravovanom novom CD Rytmusa popísalo veľa, ale faktom je, že toho veľa nevieme, teda lepšie povedané, nevieme skoro nič. Avšak, vzhľadom na to, aké čísla majú veci, ktoré Rytmus dáva vonku, tak môžeme očakávať, že aj jeho nový album bude poriadnym úspechom. Respektíve, je tu ten predpoklad.

Toto je vyslovene krásna myšlienka. „Práci si do hrobu nezoberieš, ale môžeš sa ňou odmeniť.“ Je to veľmi hlboké, pretože veľa ľudí si myslí, že peniaze vyriešia všetky ich problémy. Faktom je, že s financiami sa žije ľahšie, ale šťastie samo o sebe nekúpia, poskytujú ale možnosti, ktorými sa dá posunúť niekde úplne inam a to je dobré. Tak to vidí aj Rytmus, ktorý dávno pochopil, čo znamená skutočné šťastie. Na druhej strane, neznamená to, že by si nevážil peniaze a nevedel si ich užiť. Veď keď človek zarobí, je priam potrebné, aby si vedel financie istým spôsobom, a v rozumnej miere, aj užiť. Inak je to celé takpovediac zbytočné.

A pridávame ešte momentku z Rytmusovho tréningu. Najprv Rytmus začal drieť, aby mohol nastúpiť na boxerský zápas proti českému raperovi Marpovi. Avšak, aj po tom, čo sa tento duel koncom roka 2018 uskutočnil, Patrik neprestal a pokračuje vo fyzickej námahe ďalej. Ako veľmi dobre píše, momentálne cvičí a potí sa preto, aby mal každý deň dobrý pocit. Pocit je viacej ako fit postava alebo víťazstvá v ringu. Nielen v športe, ale takmer v každom odvetví je to o pocite, o emócii, ktorá je vyjadrená. A tak by to malo byť.

My sa tešíme na ďalšie Rytmusove príspevky, pretože, predovšetkým v poslednom období, sú naozaj obohacujúce po viacerých stránkach, a k tomu musíme dodať, že by sme boli radi, keby Patrik pomaly začal odhľavať viaceré detaily o jeho pripravovanom albume.

Foto: Rytmus, Instagram profil

Odporúčame