Ego, Rytmus a Anys nikdy nezabudli na svoje korene (VIZUÁL)

rytmus

Členovia skupiny Kontrafakt – menovite Ego, Rytmus a Anys – nikdy nezabudli na to, odkiaľ vlastne prišli. Dokázali to aj na nedávnom albume.

Kontrafakt vydal v závere roka opäť veľmi úspešný spoločný album. Chalani Ego, Rytmus a Anys sa ukázali tradične v skvelej forme a tracklist albumu KF AKO ROLLS bol od začiatku po koniec plný silných skladieb, ktoré v nás rezonujú aj mesiace od vydania.

Kontrafakt nezabúda na to, odkiaľ prišiel

V téme týchto slov sa nesie aj dnešný článok, keďže na YouTube kanáli DONFANTASTICKYPESS začali po dlhšej pauze vychádzať konečne aj ostatné tracky z albumu pomimo dvoch úvodných videoklipov. Práve dnes sme sa dočkali aj skladby „Nezabúdam odkiaľ som“, kde sa o produkciu postaral SpecialBeatz.

⇒ Albumy a merch od Kontrafaktu si viete KÚPIŤ TU

Máme sa na čo tešiť

Vyššie sme spomenuli úvodné klipy k albumu KF AKO ROLLS. Išlo o klipy na tracky „Reklama na rap“ a „Iní“. Aktuálne síce začali vychádzať aj vizuály, ktoré nie sú plnohodnotnými klipmi, ale ani v nich podľa Rytmusových slov KF nehodlá prestať. V blízkej dobe by sme sa teda podľa všetkého mali dočkať ešte minimálne jedného silného videoklipu.

Môžeme určite s pokojným svedomím predpokladať, že aj ďalší klip k albumu KF AKO ROLLS bude opäť definícia kvality, keďže tie prvé dva boli jednoducho svetové.

⇒ Albumy a merch od Kontrafaktu si viete KÚPIŤ TU

Na ktorú skladbu by ste teda prijali ďalší klip vy? Dajte nám vedieť!

COVER PHOTO: Spotify/Kontrafakt

 

Odporúčame