Rytmus baví ľudí na sociálnych sieťach. Aj to je dôvod, prečo je tak populárny

Rytmusa radi mať môžete, nemusíte alebo vám môže byť ľahostajný. Ale posledná skupina ľudí je veľmi malá, pretože Rytmus je na slovenskej rapovej scéne tak dlho, že ho jednoducho nemôžete ignorovať. Teda, je fér napísať, že on je jedným z tých, ktorí niečo, čomu hovoríme slovenská rapová scéna, roky budoval. Patrik Vrbovský je jednou z najpopulárnejších slovenských osobností aj na sociálnych sieťach.

Na Instagram ho sleduje viac ako 625 tisíc ľudí a toto číslo bude ešte stúpať. Rytmus toho za posledné tri dekády vytvoril viac ako niektorí interpreti dokopy, absolvoval boxerský money fight, bol porotcom v speváckej súťaži a taktiež je súčasťou legendárnej skupiny Kontrafakt, ktorú tvorí s Anysom a Egom. To sa jednoducho musí odzrkadliť. Ale samotná práca, a dokonca ani kvalitná práca, na úspech medzi ľuďmi nestačí. Musíte vedieť zaujať a musíte vedieť zaujať dlhodobo.

Prečo je potom Rytmus taký populárny? Ono, je to zmes všetkých vyššie spomenutých vecí a k tomu musíte prirátať fakt, že Rytmus je človek, o ktorom sa hovorí, že je fun-to-watch. Jednoducho, je zábava ho sledovať. Ak si totiž všimnete, čo pridáva, tak to nie sú len posty z jeho súkromia alebo z práce, ale zdieľa na svojom profile aj veci, ktoré ho pobavili, respektíve by mohli pobaviť jeho publikum. Snaží sa nielen informovať, ale aj zabávať. Poďme sa pozrieť na pár príspevkov, ktoré týmto spôsobom odprezentoval.

Napríklad toto.

Treba sa baviť, ešte k tomu v dobe, kedy všetci riešia rôzne veci a nie je urobené prostredie na to, aby ľudia žili bezstarostne. Práve takýto druh zábavy vie ľuďom v priebehu niekoľkých sekúnd zlepšiť deň. A ako píšeme vyššie, je to jeden z faktorov, prečo Rytmusa sleduje toľko ľudí. Vedia, že sa zabavia.

Potom tu máme napríklad video z tlačovej konferencie slovenského MMA fightera Ľudovíta Kleina, ktorého tento víkend čaká premiéra v prestížnom UFC. Na tlačovke mu nerobil prekladateľa nik iný ako Attila Végh a bola to poriadna zábava. MMA sleduje u nás stále viac ľudí, ale toto video sa nedostalo ku všetkým, pričom treba povedať, že je veľmi autentické a vtipné, preto je dobré, že ho Rytmus zdieľal aj na svojom profile.

Ono, nie je to len o tom, že by Patrik zdieľal svoju prácu a vtipné videá či obrázky. Vo veľkej miere ukazuje ľuďom svoj rodinný život – manželku a syna, plus zážitky, ktoré spoločne zažívajú. Myslíme si, že keď sa pozrieme na slovenských vplyvných ľudí obsahovým merítkom, zistíme, že tento člen KF je na tom skutočne výborne.

Foto: Rytmus, profil na Instagrame

Odporúčame