Rytmo a.k.a Son of God je úspešný v oboch republikách: Radí ľuďom ako uspieť

Rytmus v posledných dňoch prekvapil, pretože uzavrel svoju doterajšiu tvorbu, ktorú prinášal pod pseudonymom Rytmus a oznámil, že od teraz bude vystupovať ako Rytmo a môžeme sa v jeho podaní tešiť na rôzne nové štýly a hranie sa s rapom. Tradičné poňatie rap game je teda preňho uzatvorenou príbehovou líniou a to, čo nastane teraz je nová vlna. Či už sa to niekomu páči alebo nie, tak to jednoducho je.

„Rytmovi a.k.a Son of God je úspešný v oboch republikách. Ja vám ďakujem za priazeň a nezabúdajte. Osobný, alebo dlhodobý úspech stoji na jednoduchej veci. Buď budeš žiť podľa zatrpknutého okolia, alebo podľa seba. Majte krásny večer. Sledujte ma,“ napísal Rytmo na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, kde ho sleduje viac ako 600 tisíc ľudí a jeho hlas patrí v slovenskom šoubiznise medzi najsilnejšie.

Aj v reakciách samotných ľudí môžeme vidieť, že Rytmo, Rytmus či ak chcete Patrik, má naozaj veľa priaznivcov, ktorí za ním stoja, a pre ktorých je veľkou inšpiráciou. Možno si to niekto ani neuvedomuje, ale svojou tvorbou ovplyvnil či vyslovene zmenil niekoľko životov. A to je najviac.

Na tomto priloženom príspevku môžete jasne vidieť ako sa zmenili Rytmove hodnoty a čo je pre neho najpodstatnejšie v živote. Ak si ho pamätáte z úvodu tohto tisícročia, tak môžete potvrdiť, že cesta, ktorou prešiel je naozaj inšpiratívna a zdá sa z nej priučiť.

A my sa tešíme, čo si Rytmus, teda pardon, Rytmo pripraví na ďalšie mesiace. Ako je avizované, v tomto kalendárnom roku by mal vydať nový sólový album, pričom vzhľadom na to, že si zmenil pseudonym a povedal, že bude tvoriť new school rap, tak sa môžeme len domnievať ako bude jeho nové CD vyzerať.

Foto: Rytmus, profil na Instagrame

Odporúčame