Neuvidíme už v Rýchlo a zbesilo Jasona Stathama a The Rocka? Obľúbená filmová séria potvrdila, kedy sa dočkáme jej záveru

Jason Statham a The Rock

The Rock a Jason Statham sa pravdepodobne neobjavia v ďalších pokračovaniach Rýchlo a zbesilo (Zdroj: YouTube.com/The Fast Saga)

#Obľúbená filmová séria Rýchlo a zbesilo nám mala tento rok priniesť už deviate pokračovanie, ktorého premiéru sme však kvôli korone nemali šancu vidieť a celosvetovo sa tak presunula na máj 2021, čo však stále nemusí byť jej finálny dátum. Tvorcovia však potvrdili, že rozhodne nepôjde o uzatvorenie série.

V nasledujúcich rokoch sa vraj môžeme tešiť na 11. a 12. pokračovanie, ktorých tvorbu si zoberie na starosť rovnako ako tomu bolo pri deviatom filme, Justin Lin. Čo sa týka hereckého obsadenia, objaviť by sa mali hviezdy, ktoré stáli pri zrode tejto legendy. Chýbať tak rozhodne nebude Vin Diesel, Ludacris, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Jordana Brewster, či Sung Kang.

Mnoho fanúšikov sa však pýta, či znovu uvidíme The Rocka, či Jasona Stathama, ktorí boli v posledných filmoch veľkým oživením série. Je však vysoko pravdepodobné, že ich na scéne s Vin Dieselom a ostatnými kvôli hádke už neuvidíme. Tvorcovia však nevylučujú pokračovanie Spin-offu Hobbs a Shaw.

Zdroj: bbc.com
Odporúčame