Rodinnej Typ od Yzomandiasa: Úprimnosť, údernosť a kvalita

Yzomandias dlhodobo patrí medzi najlepších rapperov na území Česka a Slovenska. Zakladateľ úspešného labelu Milion Plus je veľmi aktívny, čo potvrdzuje aj v úvode nového kalendárneho roka. Vonku je jeho nový track s názvom Rodinnej Typ a Yzo neostal svojej povesti nič dlžné. Úderné bary, kvalitný videoklip a v neposlednom rade výpovedná hodnota. Poďme sa pozrieť na to, čím Yzomandias odštartoval rok 2021. 

Produkčne sa o skladbu postaral HAARP, o ktorom je stále viac a viac počuť a niet sa čo čudovať, pretože hudba v jeho podaní je naozaj výborná. Yzomandias zakončil minulý rok albumom Prozyum, ktorý sa stal medzi ľuďmi veľmi populárny a potvrdilo sa v ňom, že Yzo sa stále dokáže posúvať vpred a badať na ňom progres. Vylepšená verzia jeho CD vyjde 12.februára a fanúšikovia si ju môžu objednať už teraz. Konkrétne sa jedná o akýsi upgrade toho, čo už vyšlo, pričom ľudia sa môžu tešiť aj na niekoľko nových skladieb.

Aktuálny track Rodinnej Typ sa dá čiastočne označiť za spoveď, pretože Yzomandias opisuje momenty zo svojho detstva, hovorí, o čo sa snažil, čo bolo jeho cieľom, potom pokračuje a spomína to, že na prvom mieste je preňho lojalita k okoliu a domnieva sa, že asi je rodinný typ. Hovorí o momentoch, kedy ho priatelia sklamali, napríklad, keď jeho kamarát zbalil jeho bývalú priateľku. Útržkovito sa dozvedáme viaceré zaujímavé informácie z Yzomandiasovho života, pričom cítiť z tejto skladby emóciu a to, že aj keď ho mnohé zranilo či zarazilo, je vyrovnaný s tým, čo bolo a pokračuje ďalej. A tak by to v konečnom dôsledku malo byť, pretože minulosť nás zvykne nepriíjemne dobehnúť.

Neraz neprajníci Yzovi vyčítali, že jeho tracky nejdú do hĺbky a nerieši v nich, ako to povedať, deep veci. Ale ak sa to niekomu nepozdávalo, teraz nemôže povedať nič, pretože český rapper skutočne v momentoch otvára svoje srdce. Ako spomíname vyššie, emócia je v tejto skladbe naozaj silná a garantujeme vám, že v momente, keď vám dohrá, tak budete mať chuť si ju pustiť druhý raz. Jednoducho preto, že je nielen dobrá, ale bude vás zaujímať, či vám náhodou niečo neušlo. Je tam toho naozaj viacej a treba počúvať pozorne.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Ronie a Dominika Mirgová sú osamelé. Chceš to zmeniť? (VIDEO)

A aj song Rodinnej Typ potvrdzuje, že chalanov z Milion Plus zastihol úvod nového roka vo výbornej rapovej forme, pretože sú nesmierne aktívni a dá sa očakávať, že to bude pokračovať aj v nasledujúcom období. Napríklad, Karlo vydal EP Sabotage, o ktorom sa hovorilo hneď v januári. Yzomandiasov nový track je na video platforme YouTube iba niekoľko hodín, no už teraz je v najlepšej desiatke trendov v našej krajine a videlo ho viac ako stotisíc divákov. Nebude prekvapením, ak Rodinnej Typ o niekoľko týždňov pokorí milión.

Foto: Yzomandias, profil na sociálnej sieti Instagram 

Odporúčame