Rock Cafe vo štvrtok odhalí humor bez bariér

Stretne sa nevidiaci, nepočujúci a vozíčkar… Takto by mohol začať klasický vtip, ale v tomto prípade o vtip naozaj nejde. Ide o originálnu Talk Show, v ktorej komik Joe Trendy predstaví netradičné trio, ktorému bude zárukou originality a bezprostrednosti. Nevidiaci Heňo Wilnrotter zo skupiny NH6, vozíčkar Bekim (život=párty) a nepočujúci Peťo Vrťo z divadla Tiché iskry síce nemajú jeden zo zmyslov, ale to, čo im určite nechýba je zmysel pre humor.

Prečo práve takáto skladba účinkujúcich? Pretože pomáhanie by nemalo byť brané ako vtip. Slovak Telekom v rámci svojich dlhoročných projektov zameraných na podporu znevýhodnených skupín posúva hranice stále ďalej a stará sa o všetkých svojich zákazníkov bez rozdielov. Operátor dlhodobo podporuje vývoj aplikácie Corvus pre nevidiacich, ktorá im uľahčuje používať smartfóny. Tiež pokračuje v prevádzke Online tlmočníka pre nepočujúcich a svoje predajne mení na bezbariérové.

Predstavenie je na programe už tento štvrtok (20.9.2018) o 20:00 v priestoroch Rock Cafe v Bratislave. Vstup je zadarmo, avšak je potrebné sa na neho registrovať na http://bit.ly/talkshowregister.

Zdroj: PR článok
Odporúčame