Vysvietená Bratislava, dlhá trať a perfektný Spirit: VIDEO Aj takto to vyzeralo na desiatom ročníku Telekom Night Run

Foto: SITA/Martin Medňanský

#V sobotu 8. septembra sa v Bratislave konal už 10. ročník Telekom night run. Ak ti to nič nehovorí vedz, že ide o jeden z najpopulárnejších a najkrajších nočných bežeckých podujatí na Slovensku.

Bežci, ktorých čakala trať dlhá 10-kilometrov si počas behu vychutnali pohľad na nočnú Bratislavu. Čakal ich napríklad tajomný a tunel pod hradom, vysvietené nábrežie Dunaja alebo farebné UFO. Udalosť zlákala viac ako 4500 bežcov a ďalších ľudí, ktorí prišli nielen podporiť svojich známych, ale aj užiť si koncert skvelého Majka Spirita.

Práve tento raper dodal celej akcii ten správny punc. Akciu moderoval Roman Juraško a z pomedzi známych mien možno spomenúť Bekima či Mareka Fašianga, ktorí sa stali ambasádormi projektu.

Mimochodom, viete za aký čas pokoril 10 kilometrovú trať najrýchlejší bežec? Bolo to fantastických 30 minút a osemnásť sekúnd a toto prvenstvo patrí Tiborovi Sahajdovi. Dosť už ale slov! Na takejto udalosti sme nemohli chýbať a aby sme ti sprostredkovali čo najdôveryhodnejšiu atmosféru, vybrali sme sa na podujatie aj s kamerou. Ak chceš vedieť, aké to tam bolo, čekni video nižšie.

Odporúčame