Rihanna chystá prekvapenie: Pripravuje na trh novú kozmetickú líniu, poteší tým väčšinu svojich fanúšikov

Foto: Facebook.com/Rihanna

#Nie je už žiadnym tajomstvom, že multitalentovaná speváčka z Barbadosu je na 21. mieste najbohatších ľudí sveta. Paradoxne jej k tomuto „statusu“ nepomohla ani tak hudba, ako jej podnikateľská činnosť. Svoj doposiaľ posledný album ANTI vydala ešte v roku 2016 a fanúšikovia od nej netrpezlivo každým rokom očakávajú ďalšie hudobné novinky.

Čo sa však týka jej podnikania, tam nezaháľa. Jej značka Fenty Beauty žne ovácie po celom svete. Ako sa vraví, speváčka sa „chytila rozumu“, pretože napríklad odtieňov make-upu jej značka ponúka veľké množstvo – na svoje si príde žena s porcelánovou pleťou, i tou úplne najtmavšou.

S čím si však Rihanna ešte viac „šplhla“ je jej značka Savage Fenty, ktorá ponúka spodné prádlo pre ženy všetkých tvarov a veľkostí! Týmto počinom schovala do vrecka aj takú značku, akou je Victoria´s Secret, ktorá tomuto kroku stále odolávala.

Akčná mamina

Úspešná speváčka je matkou už nejaký ten piatok, jej synček sa vypýtal na svet 13. mája tohto roku. No na svojich víziách Rihanna pracuje neustále.

Po kozmetickej značke Fenty Beauty, línii spodného prádla Savage Fenty, pribudla aj značka starostlivosti o pleť Fenty Skin, ktorá sa taktiež uchytila a speváčka sa len utvrdila v tom, že robí dobre.

Na prekvapení sa pracuje

Spomínané prekvapenie je ešte v plienkach, no Rihanna usilovne ako včielka pracuje na tom, aby sa čoskoro stalo skutočnosťou. O čo teda ide? Poteší všetkých, ktorí si zakladajú na krásnych vlasoch.

Speváčka chce totiž získať patent aj na Fenty Hair a ak všetko pôjde podľa plánu, ľudia sa môžu tešiť na parochne, rôzne príčesky a sady na predlžovanie vlasov, ako aj kozmetiku na vlasy či rôzne hrebene a kefy.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Nová SÚŤAŽ, ktorá poteší nielen nežné pohlavie: Pozri sa aj na must-have príručku pre každú babu

Ostáva už len veriť, že speváčke tento nápad vyjde a čoskoro budú môcť vyskúšať jej novinky čo najviac ľudí. Je to totiž oveľa pravdepodobnejšie, než keby sme čakali na nový album.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame