Populárny raper šokuje internet! Pozri sa, v čom predáva svoje oblečenie

Kanye West

Kanye West. (Zdroj: Instagram/runthetrap)

#Kanye West rozhodne patrí medzi populárnych raperov, ktorý si vďaka svojej hudbe získal množstvo fanúšikov. Dokonca sa mu podarilo vytvoriť svoju vlastnú kolekciu oblečenia. To, ako ju však nájdeš vystavenú v obchodoch, ťa poriadne šokuje.

Ak si totiž čakal luxusné zlaté výklady a perfektne naskladané oblečenie do komínkov, tak ťa poriadne sklameme. Internetom totiž začali kolovať fotografie, ktoré ukazujú, že nová kolekcia Yeezy Gap oblečenia Kanyeho Westa sa predáva v odpadkových košoch. Informuje o tom portál Ladbible

Áno, počuješ správne. Presne v takých igelitkách, v akých často uchovávame haraburdie alebo smeti keď prebieha veľké jarné upratovanie. Podľa informácií od užívateľa Twitteru to pritom malo byť želanie samotného rapera.

Pôvodne bolo totiž oblečenie vystavené na vešiakoch, avšak podľa predajcu sa West nahneval, „keď videl, že to je vyvesené na vešiakoch, a takto to chcel. Tiež vám nepomôžu nájsť vašu veľkosť, musíte sa jednoducho prehrabať všetkým,“ poznamenal úživateľ na Twitteri.

Oblečenie sa tak nachádza v obrovských preplnených čiernych vreciach. Pokiaľ si chceš nejaký kúsok zakúpiť, musíš sa prehrabať všetkými tými kúskami, aby si si vôbec svoju veľkosť našiel.

Nejde pritom o lacný tovar za pár eur. V skutočnosti si záujemcovia musia za jeho kúsky poriadne priplatiť. Jedna jeho mikina, tričko či nohavice totiž stoja okolo 300 eur.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kanye West chce, aby jeho deti navštevovali Donda Academy: Čo všetko by sa tam naučili?

Kúpil by si si niečo také?


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, ladbible.com
Odporúčame