Richard Škandál Tankó opäť útočí: Toto je singel BABA JAGA!

Momentálne máme sviatky, okrem toho nám vláda odporučila, aby sme nevychádzali z našich domovov. Je teda dosť možné, že veľké percento z vás oddychuje a ide takpovediac na úsporný režim. Nuž, to sa teraz zmení, prinášame vám totiž novinku od Richarda Škandála Tankóa, ktorá vás dostane z postelí a pohoviek. Tento song je plný energie.

https://www.youtube.com/watch?v=e4pQPm5Hdps&feature=emb_logo

Ako veľmi dobre viete, vždy, keď je na to priestor, radi dáme na našom webe možnosť ukázať sa mladým, talentovaným a často prehliadaným umelcom. Ak ste teda meno Richard Škandál Tankó nepočui, tak to nie je nijaký škandál, ale čoskoro sa to zmení. Singel, ktorý mu vyšiel iba nedávno má názov ako známa rozprávková postava BABA JAGA a je plný veľmi trefných barov, ktoré majú, z nášho pohľadu pridanú hodnotu.

Ak máte radi rap, ktorý má myšlienku a neschováva sa za, ako sa hovorí, vatu, prípadne zaužívané frázy, táto skladba je niečo pre vás. Richard v nej povie veľa, ale keď sa poriadne započúvate, povie ešte viacej. Určite si pri jej počúvaní spomeniete na konkrétnu osobu, možno aj na viacero. Je taká doba a iné to zrejme len tak ľahko nebude. Uvidíme, čo prinesú najbližšie mesiace alebo roky.

Skladba sa počas prvých dní od publikovania na platforme YouTube stretla s pochvalami, jeden z komentujúcich pod ňu napísal. „Hlavne neprestaň rapovať, ja si myslím že to dosiahneš vysoko, cením tvoju tvorbu.“ To sú slová, ktoré Richarda museli bez pochyby potešiť. My sa prepájame a dúfame, že rapovať neprestane. Z toho, čo sme doposiaľ počuli, ak na sebe bude aj naďalej tvrdo pracovať, niet pochýb o tom, že mu miesto na slovenskej rapovej scéne bude patriť.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Nové DMSLIFE je von: Kto môže Smarta volať Tomáš? (VIDEO)

Podporujeme nádejných interpretov. Ak si myslíš, že máš na to napíš nám na redakcia@generaciarapu.sk .

Odporúčame