Refresher Halloween party – Bratislava (31.10) w/ Pil C, NobodyListen, Special Beatz, Abe

Zamaskujte sa do rapu, trapu a hip-hopu! Halloweensku klubovú noc nabijeme skvelými menami z tuzemskej scény. Na pódiu to s nami roztočí raper Pil C, ktorý momentálne brázdi kluby a festivaly so svojím posledným albumom. Bangre veľké ako tekvicové hlavy nám na párty nasekajú parádni DJi NobodyListen, Special Beatz a Abe Beats.

Pil C

NobodyListen (CZ)

Special Beatz

Abe Beats

Pil C

Je jeden z najžiadanejších raperov súčasnosti. Aj keď s hudbou začal pomerne neskoro, veľmi skoro vystrelil medzi najsledovanejšie postavy scény u nás aj v Česku. Z jeho tvorby zarezonovali najmä Pompeje, Faded, Lost či Ja vs. celý svet. Tie nasledovalo LP Hype, ktoré vlani nasledoval album V rádiu hral Elán, keď umrel Tupac. Spolupracoval so Separom, Majkom Spiritom, Delikom, Supom, Otisom, DJ Wichom, DJ Mike Trafikom alebo Dalybom.

NobodyListen (CZ)

Je pražský producent a DJ, ktorý vo svojich setoch najradšej kombinuje progresívnu elektronickú hudbu s rapom a do klubov prináša fresh kúsky. Na konte má mixtapy aj spolupráce s menami ako Delik, Dramatikz, Nironic či Rasco. Poznať ho môžete aj ako súčasť elektronického downtempového dua VR/Nobody, ktoré vlani vydalo album Proud. Predchádzali mu EP Now a debutový album YET.

Special Beatz

Je producent, ktorý má za sebou spolupráce s Pil C, H16, Ektorom, Rytmusom či Separom, no dostal sa už aj za veľkú mláku vďaka spolupráci s producentom a spevákom Chrishan-om. Tento rok vypustil svoj album Barter, na ktorej nájdete množstvo kolaborácií. Okrem toho je súčasťou projektu Podzemgang, na ktorého albume Iní vytvoril hudbu pre dva tracky.

Abe Beats

Je producent známy najmä z H16 má za sebou množstvo odprodukovaných skladieb. Vo svojej zbierke má skalpy ako Chief Keef, Gucci Mane, Lil Durk, Capo či Prince Dre. Jeho rukopis nájdete aj pri tvorbe domácej scény, napríklad Kontrafakt, Majk Spirit, Moja reč alebo Grimaso.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
„Cigánsky sen" v maďarčine? Toto skrátka musíš počuť (VIDEO)

31.10. (streda / na druhý deň je voľno)

Miesto: Ateliér Babylon, Námestie SNP 473/14, Bratislava

Štart: 21:00 hod.

Vstup: 9€ / VIP 18€

Odporúčame