Refew v novom tracku odhaľuje potetovanú hlavu

Český rapper Refew dal o sebe vedieť poriadne zaujímavým štýlom. V jeho novom tracku „Kriminál“, na ktorom spojil sily s Jaroslavom Oláhom, ukazuje svoju potetovanú hlavu. A verte tomu, že sa je na čo pozerať.

Refew má potetovanú hlavu

Potetovaná hlava sa predovšetkým v našich končinách stretáva s veľkým počtom predsudkov a komentárov. Iné to nie je ani v prípade Refewa, ktorý si na svoju adresu mohol prečítať už všeličo.  Koniec koncov je to ale o tom, že tetovanie, nech už je kdekoľvek, dáva preňho ako jednotlivca veľmi význam.

⇒ Albumy od Refewa si vieš KÚPIŤ TU

Preto kritika nie je úplne na mieste. Jeho novú „pokrývku“ hlavy si môžete dokonalo pozrieť v novom klipe k skladbe „Kriminál“, ktorá sa dostala na YouTube len včera večer, je to teda čerstvá rapová novinka.

Skladba je to osobná a výstižná, Refew je známy tým, že jeho songy majú značnú výpovednú hodnotu. To je len dobre a Jaroslav Oláh sa ukazuje taktiež vo výbornom svetle, producentsky všetko zvládol Kenny Rough.

A ak by vás zaujímalo, kto sa postaral o gitaru, odpoveď je Robin Mood (shout out tomuto pseudonymu, je to skutočne pekná hra slov). Ak by ste si chceli pozrieť Refewove tetovanie detailne, môžete tak urobiť na jeho profile na sociálnej sieti Instagram.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Refew (@refewofficial)

Čítaj taktiež: Vladis novým trackom spojil petržalské legendy

Photo credits: Refew, IG

Odporúčame