RECENZIA Vyskúšali sme multifunkčný zastrihávač BaByliss: Zvládol aj kreatívnejší prístup?

zastrihávač pre pánov Babyliss

Otestovali sme multifunkčný zastrihávač od BaByliss (Zdroj: Hashtag.sk)

#Pánske zastrihávače sú v súčasnosti dostupné skutočne v tých najrôznejších podobách. Niektoré sú viacúčelové, iné určené len na jednu konkrétnu funkciu, ktorú často zvládajú úplne dokonalo. My sme v redakcii testovali multifunkčný zastrihávač E111E od značky BaByliss, ktorý sa predáva v sume 39,90 eur. Ako to dopadlo?

Francúzska kvalita

Legendárna francúzska značka BaByliss sleduje a neraz aj udáva najnovšie trendy v účesoch už od 60. rokov minulého storočia prináša na trh inovatívnu elektroniku, s ktorou sa dá zvládnuť akýkoľvek styling vlasov, fúzov, ale takisto aj úpravu chĺpkov na tele.

V jej sortimente môžeš nájsť výkonné žehličky, mnoho druhov kuliem na vytváranie rôznych štýlov vĺn, revolučné automatické kulmy na vlnenie bez námahy alebo tiež precízne pánske zastrihávače. A práve jeden z nich sa dostal do rúk aj nám.

(Zdroj: Hashtag.sk)

Uši, nos a obočie

U pánskych zastrihávačov existuje samozrejme niekoľko cenových kategórií. V prípade modelu BaByliss E111E sa môžeme baviť o strednej triede. Zastrihávač sa špecializuje výlučne na zastrihávanie chĺpkov v nose, ušiach a k tomu ešte aj na styling obočia. Týmto oblastiam síce venuje pozornosť zrejme menej mužov, ale ak sa už rozhodneš, oplatí sa podchytiť to kvalitne. 

(Zdroj: Hashtag.sk)

Ako vyzerá balenie a príslušenstvo

V balení tohto robustného zastrihávača dostaneš dva nástavce, pričom jeden je určený na obočie a ten druhý (okrúhly) na uši a nos. Nástavec na styling obočia zároveň dopĺňajú dva hrebeňové nadstavce, ktoré sú určené na dĺžku zastrihávania 3 a 5 milimetrov. Obe hlavice sú umývateľné, pričom balenie obsahuje aj AA batériu, ktorou je zastrihávač poháňaný. V škatuľke dokonca dostaneš aj puzdro na praktickejšie skladovanie. 

(Zdroj: Hashtag.sk)

Zvládol aj kreatívnejšie postupy

Kovová rukovať zastrihávača E111E sa drží veľmi dobre, prístroj je v ruke naozaj robustný. Pri jeho testovaní sme samozrejme vyskúšali každú z jeho funkcií a treba podotknúť, že nás prakticky neprekvapil, a to v najlepšom zmysle slova. Potešilo nás to, keďže už prvý dojem z balenia a celkovej stavby sľuboval príjemne používanie, inak to nebolo ani v praxi. 

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
RECENZIA Luca Brassi10x priviedol Pil Ciho na spoločnom albume naspäť k tvrdému rapu

Ide rozhodne o spoľahlivý zastrihávač, s ktorým sa úprava daných partií dala zvládnuť bez najmenších problémov. Len veľmi ťažko na tomto modeli hľadať negatíva, pretože jeho funkcie sú jasne dané a spĺňa si ich bez ťažkostí. Avšak, musíme tiež upozorniť, že samotné zastrihávanie chĺpkov v nose je pomerne zvláštny zážitok. Ak na to nie si zvyknutý, pravdepodobne ťa to bude trošku štekliť.

V prípade stylingu obočia sa proces u každého užívateľa zrejme mierne odlišuje, avšak my sme testovali nástavec na obočie aj trochu kreatívnym spôsobom – v podobe vyholenej čiarky na jednom obočí. A všetko prebiehalo hladko. Určite je takýto nástavec určený priamo na obočie efektívnejší klasický strojček na vlasy, čo máme takisto odskúšané. 

(Zdroj: Hashtag.sk)

Zhrnutie na záver

Treba podotknúť, že výmena nástavcov bola spočiatku trošku komplikovaná, keďže jednotlivé partie pôsobili trošku tuho. Ale podľa nášho názoru ide iba o záležitosť prvého používania. Pri častejšej manipulácii to určite bude v poriadku a bez nutnosti využiť na to väčšiu silu.

Pri zastrihávačoch určených len na špecifické časti tela je na mieste predpokladať, že ich funkcie sú síce v tomto smere obmedzené, avšak o to lepšie ich budú zvládať ako univerzálne zastrihávače či strojčeky. My sme s týmto multifunkčným zastrihávačom od značky BaByliss boli určite veľmi spokojní, ponúkol nám skutočne luxusný výsledok.

Ak aj ty rozmýšľaš nad špeciálnym nástrojom pre uši, nos a obočie, s čistým svedomím ti ho môžeme odporučiť. 

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame