REBRÍČEK Toto je TOP 10 najočakávanejších zahraničných albumov tohto roka

Rebríček

Rebríček najočakávanejších albumov (Zdroj: Instagram.com/metroboomin + iamcardib)

#Pomaly tu budeme mať záver prvého mesiaca roku 2024, pričom svetová aj domáca scéna ešte máličko spinkajú. To sa však samozrejme pomaly začne pretáčať do ďalšej poriadnej sezóny, kde sa doma i vo svete teda skutočne máme na čo tešiť. Dnes by sme sa teda ale zároveň radi pozreli na tie najočakávanejšie zahraničné albumy tohto roka! Si ready? Poď sa na to pozrieť spolu s nami!

10. Rihanna

Človek by ani neveril, ale už je to takmer celých osem rokov, odkedy Rihanna vydala svoju poslednú štúdiovku. Svoj biznis roztáča neustále na viacerých frontoch, ale k muzike sa akosi poslednú dobu veľmi nemá. Už niekoľkokrát sa šepkalo, žeby sme sa mali dočkať od nej novej hudby, tak snáď sa to tento rok aj naozaj stane!

09. Summer Walker

Mladá americká speváčka a raperka Summer Walker vydala minulý rok EP-čko, ktorému sa dostalo veľa pozornosti a dokonca aj nominácie na cenu Grammy. Aktuálne by mala zároveň makať na svojej už tretej štúdiovke, od ktorej mnohí očakávajú opäť pochopiteľne výbornú kvalitu. 

08. Flo Milli

Ak ti meno Flo Milli veľa nehovorí, určite ti odporúčame to napraviť. Medzi najočakávanejšie albumy tohto roka totiž patrí aj záver jej albumovej trilógie, ktorý by mal niesť názov Fine Ho, Stay. V prípade tejto rodáčky z Alabamy sa nám zatiaľ osvedčilo, že sa pri nej oplatí si počkať!

07. Kanye West & Ty Dolla Sign

Kanye a Ty Dolla Sign už mali svoj spoločný album Vulture vydať niekoľkokrát, avšak už asi štyrikrát sa to posunulo. Teraz však aktuálne boli zverejnené oficiálne dátumy vydania tohto projektu, ktorý vyjde v troch rôznych podobách. Tie by mali postupne vychádzať konkrétne 9. februára, 8. marca a 5. apríla. Nevieme ako ty, ale my sme rozhodne veľmi zvedaví!

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Na toto čakal celý videoherný svet: Prichádza nová generácia, toto bude nové GTA VI

06. SZA

Napriek tomu, že je SZA primárne speváčka, silný vplyv hip-hopu je v jej muzike určite cítiť. Tento rok by sme sa od nej mali dočkať albumu Lana, ktorý je zatiaľ pomerne dosť opradený tajomstvom.

05. Megan Thee Stallion

Už pár mesiacov dozadu nám raperka Megan Thee Stallion dala vedieť, že vydanie nového albumu je už na spadnutie. A keďže sme sa ho nedočkali v roku 2023, podľa všetkého ho môžeme očakávať už naozaj čoskoro!

04. Lil Uzi Vert

Jedným z najzaujímavejších albumov 2024 bude určite aj nová štúdiovka od Lil Uzi Verta. Ten by si pre nás podľa všetkého mal chystať tretiu časť jeho série Luv Is Rage.

03. J. Cole

Napriek tomu, že tento album bol prvýkrát teasovaný ešte v roku 2020, príde pravdepodobne až tento rok. J. Cole by totiž mal vydať svoj dlho sľubovaný album The Fall Off, pričom pri jeho lyrických schopnostiach môžeme určite čakať jeden z adeptov na TOP album roka!

02. Metro Boomin & Future

Výborný producent Metro Boomin sa nechal počuť, že si na tento rok pre nás chystá nie jeden, ale rovno niekoľko projektov! Jedným z nich by mala byť zároveň aj spoločná štúdiovka s jeho verným kolegom Futureom, s ktorým mu zo fakt ide!

01. Cardi B

Nuž a na záver je podľa všetkého tým úplne najočakávanejším albumom tohto roka nová štúdiovka od Cardi B. Populárna raperka vydala svoj debut Invasion of Privacy ešte v roku 2018 a vyhrala s ňou dokonca aj cenu Grammy za album roka. Napriek tomu, že hudbu robí priebežne stále, od jej nového albumu by sme určite mohli očakávať zase obrovskú vec!

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Zo satanizmu do kresťanstva: Raper Lil Nas X si vybral novú cestu

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame