Realnight Clothing dropujú unikátnu kolekciu Quit The Absorption

Quit The Absorption

Quit The Absorption

Ľudia, ktorí EškeRap nejakú dobu sledujú vedia, že okrem mladých raperov a hodobníkov sa zaujímame aj o mnohých ďalších sfér. Či už ide o umelcov, kreatívcov, influencerov, no aj lokálne fashion brandy. Síce to už nerobíme na takej pravidelnej báze ako kedysi, vždy sme otvorení novým nápadom. Preto sme radi, že sme akosi spojili sily s chalanmi, ktorý stoja za značkou Realnight Clothing.

Ich prvý drop bude o pár dní oslavovať prvé výročie, a tak je celkom logické, že sa teraz dočkáme v poradí štvrtéhoo dropu. V ňom sa budú nachádať celkovo štyri nové dizajny tričiek. EškeRap je debili bez konceptu, to všetci vedia. O to viac máme radi, že koncept nemať koncept sme našli aj u tejto značky. Všetky dizajny do seba absolútne nezapadajú, a tak si môže vybrať prakticky každý.

Tees nesú názvy Free Your Mind, Definition Of Energy, Realnight Posture a Crosskull. „Našim hlavným cieľom je dostať našu passion medzi mladých ľudí. Medzi ľudí, ako sme my. Sme same blood. Nejde nám o zisk, aj keď zadarmo sa robiť nedá nič. Ide nám o umenie a tvorbu, nie biznis,“ napísali nám chalani, ktorí za Realnight Clothing stoja.

Lookbook ešte nenájdeš nikde inde, ako na tejto stránke, takže toto všetko môžeš brať ako nejakú exkluzivitu. Predaj bude spustený o pár dní, konktrétne po vylosovaní víťaža giveaway-u.  Ten bude prebiehať na našich sociálnych sieťach.

Lookbook

Pre viac článkov zo sveta lokálnej módy klikaj sem. Hudobné novinky ťa zasa čakajú tu a tu.

Credits: Realnight Clothing

Odporúčame