RAPTAG: Sajfa si vymyslel konflikt so slovenskými rapermi, Nipsey Hussle mal veľkolepý pohreb

B-Real zo Cypress Hill (foto: Biha/Wikimedia Commons)

#Další týždeň = další Raptag. Ten aktuálny sa venuje témam ako napríklad Sajfov beef s rapermi na Instagrame alebo Nipseyho pohreb. Čo sa teda vo svete rapu za posledný týždeň udialo? Pozeraj video a čítaj nižšie.

Na Instagrame sa nedávno objavili storky, v ktorých sa Sajfa konfrontoval s Pil C-im alebo aj s ďalšími známymi menami zo slovenskej rapovej scény. Celé to začalo Sajfovým streamovanín za volantom. Počas tohto streamu stihol aj dostať pokutu, čo bolo následne silno mediálne riešené. Na jeho obhajobu poukázal, že nie je jediný, kto telefón počas šoférovania používa, aj keď uznáva, že to nie je správne. Tu spomenul priame mená a pseudo beef bol na svete. Nakoniec sa však ukázalo, že išlo o dobre premyslenú kampaň mobilného operátora, ktorá poukazovala na problematiku telefónu v ruke počas šoférovania.

Toľko zo Slovenska, poďme sa pozrieť na novinky zo sveta. Cypress Hill je prvou latinsko-americkou skupinou, ktorá má svoju Hollywoodsku hviezdu, Nipsey Hussle mal zase veľkolepý pohreb, počas ktorého ho brali skrz celý Compton.

O nové klipy nebola núdza tiež. Dopriali nám ich mená ako Ektor, Snow That Product, Michajlov alebo Cut Dem.

Odporúčame