RAPTAG: Umelo vytvorený konflikt medzi P.A.T a Strapom, ten si názory vymieňal aj so Separom

P.A.T. predstavil novú skladbu

P.A.T. predstavil novú skladbu (Zdroj: Pozor Records)

#Naša pravidelná video relácia Raptag si tento týždeň dáva pauzu, keďže pripravujeme nové priestory a jej celkový upgrade. Aj preto dnes video nahradíme textom, no o horúce novinky zo sveta rapu ťa neochudobníme.

Začneme od Franta. V blízkej budúcnosti chystá P.A.T album a ako sa to na Slovensku robí – niet lepšieho proma ako vytvoriť beef. Aj preto sa Franto vyjadril k téme kopírovania trackov cez jeden nemenovaný web. Pritom poukázal aj na video, v ktorom bol ako plagiator spomenutý aj Strapo. Túto skutočnosť sa snažili obrátiť voči nemu. On ale stihol promptne zariagovať cez sociálne siete a celú situáciu uviesť na správnu mieru. Hold aj zlá reklama je tiež reklama, takže podľa mňa to ako promo vyšlo.

Pri hádkach ešte chvíľku ostaneme lebo svoje názory si na Instagrame vymenili aj Strapo so Separom. Išlo o vyhodnotenie Radio_Awards, ktoré podľa Separa nebolo celkom spravodlivé. Podľa neho by o oceneniach mali rozhodovať ľudia alebo predaje a nie poverená porota.

Hudobné spojenie Veca a Tona S má vonku nový album Ultrazvuk. Ten si získal mnoho pochvalných slov od fans, ale aj rôznych známych mien ako je napríklad Sajfa alebo Laci Strike. My sa k ním len môžeme pridať.

Nie tak veľmi známa, ale cez to všetko mega kvalitná skupina z východu Naraz dala von nový klip – Verím. Aj cez to, že ich nemusíš poznať tak ti odporúčam dať si to. Mňa prekvapili až tak, že to je môj track týždňa.

Poznáš Jarrena Bentona? Šialený MC, člen už neexistujúceho Funk Volume a zároveň ničič beatov. Daj si na záver.

Odporúčame