Rapper ukázal veľké srdce: Zachránil 28 rodín

Americký rapper Kodak Black opäť ukázal, že je to citlivý človek, ktorý má veľké srdce. Áno, nie je to tak dávno, čo sa jeho meno spájalo predovšetkým s odňatím slobody, ale treba sa posunúť ďalej. A to Kodak robí, aktuálne zachránil 28 rodín z USA. Akým spôsobom? 

Rapper ukázal veľké srdce

Americké médiá priniesli informáciu, podľa ktorej Kodak Black zaplatil dlhy na nájme a následne nájom do konca roka 28 rodinám. Všetky mali spoločný osud, kvôli finančným problémom im hodilo vysťahovanie. Vzhľadom na nedostatok peňazí by väčšina spomínaných rodín nemala, kde žiť. Keď sa to Kodak dozvedel, konal. Problematika ľudí bez domova je v Spojených štátoch amerických jedným z najväčších problémov, pričom jeho riešenie je stále v nedohľadne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RapTV (@rap)

Rodák z Pompano Beach na Floride nezabúda na to, že sám je zo skromných pomerov. Keď môže pomôcť ľuďom v núdzi, neváha. Kodak Black má množstvo neprajníkov aj fanúšikov, niektorí ho uznávajú, ďalší ho kritizujú. Za tento krok si ale zaslúži rešpekt, pochvalu aj absolutórium. Skutky ako tento by nemali ostať nepovšimnuté.

Bude ťa zaujímať: Separ vycestoval do Spojených štátoch amerických, kde pre svojich priaznivcov pripravil nový singel. Nebude chýbať ani videoklip priamo z ulíc New Yorku. Ak sa chceš dozvedieť viac a vidieť Separa tancovať, klikni na tento odkaz.

Viac rapového obsahu nájdeš na našom webe.

Photo credits: Instagram/RapTV

Odporúčame