Už si zažil milovanie v aute? Týchto 5 polôh vás oboch poriadne rozpáli

Zaujímavým trendom, ktorý sa ti môže pri letnom randení hodiť, je car sex (Zdroj: Freepik/The Yuri Arcurs Collection)

#O sexe v aute sa príliš nehovorí. Mohlo by sa zdať, že ide o núdzové riešenie. Ale bol by si prekvapený, koľko párov v dlhodobom vzťahu volí túto alternatívu na oživenie svojho milostného života. Na takéto intímnosti lákajú najmä horúce letné noci, ktoré sú priam stvorené na dobrodružstvo. Avšak, na toto si daj pozor!

Sex car vo vtipných scénkach

Čoraz viac mladých ľudí podlieha rôznym TikTok trendom. Každý chce byť cool. Práve takzvaný car sex je zaujímavým trendom, ktorý sa ti môže na letnom rande hodiť. Používatelia známej platformy naň upozorňujú vskutku zaujímavým až vtipnými videami.

My ti dnes prinášame zopár tipov, ktoré ti pomôžu tento typ čoraz typickejšieho rande dotiahnuť k absolútnej dokonalosti. A ak hľadáš inšpiráciu a rady skúsenejších, mrkni sa napríklad na Reddit, kde sa o tejto téme búrlivo diskutuje.

sex v aute
TikTok je plný vtipných scénok o sexe v aute (Zdroj: GettyImages)

Šťastie praje pripraveným

Konečne nadišiel deň, keď sa dočkáš dlho očakávaného rande. Či už ide o one night stand alebo plánovaný moment s tvojou polovičkou, základom je byť pripravený. Hlavným bodom, ktorý by si rozhodne nemal vynechať, je čistota auta. Možno to na teba pôsobí ako neskutočné klišé, ale skutočne na tom záleží. Nepoznáme človeka, ktorý by mal chuť na sexuálne dobrodružstvo uprostred smetiska.

Ak sa chystáš „na akciu“, venuj svojmu štvorkolesovému priateľovi chvíľu času. Vyhádž všetky odpadky, povysávaj, navoňaj interiér a priprav si všetko potrebné, čo by sa ti mohlo počas príjemného večera vo dvojici hodiť.

Must have trojica

Z nášho pohľadu sa určite hodí mäkučká (a hlavne čistá) deka, ktorá nielen ochráni poťahy pred prípadnými škvrnami, ale tiež zabráni spáleniu pokožky na končatinách vplyvom trenia. Ako núdzové riešenie sa hodí nosiť v kufri aspoň jeden čistý uterák, ktorý poslúži v neplánovanej situácii.

Ako ďalšie treba spomenúť vankúšiky. Samozrejme, nie sú vždy praktické na skladovanie, ale dva malé cestovné vankúšiky zasa nezaberú toľko miesta. Prostredie v aute nie je vždy ideálne pre sexuálne radovánky, preto oceníš, ak si budeš môcť podložiť ľubovoľnú časť tela.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Grafický dizajnér Tomáš zažiaril v šou Pečie celé Slovensko: Čoho sa najviac bál?

Naše tipy uzatvárame snáď najpotrebnejšou vecou, ktorou sú vreckovky a vlhčené obrúsky. Možno ti ani nenapadne, že by niečo také malo byť výbavou tvojho auta, no v situácii, keď ich naozaj potrebuješ a nemáš po ruke, to zaručene oceníš.

Bezpečnosť nadovšetko

Vyvíja sa rande správnym smerom a ty už tušíš, že k niečomu asi dôjde? V tom prípade si daj záležať na bezpečnosti. Okrem základných vecí, k akým patrí zabrzdené auto s vypnutým motorom a parkovanie na rovnom teréne, je samozrejmosťou, že sa nebudeš sexuálnym radovánkam venovať počas jazdy. A nie, ani počas orálneho sexu.

Ani so zaparkovaním sa to nie je také jednoduché – v niektorých prípadoch by mohlo byť nevinné rande klasifikované ako trestný čin. Podľa zákona by sa takéto schôdzky nemali diať v blízkosti historických pamiatok a pietnych miest či dokonca pod dohľadom strážnych kamier.

Ideálnou voľbou sú odľahlé a opustené miesta, ako je okraj lesa, zabudnuté parkovisko či nenápadné lesné cestičky. V tomto prípade si však dávaj pozor na to, aby si sa za takýmto typom dobrodružstva vybral len s osobou, ktorú dôverne poznáš a máš istotu, že ti nemôže nijako ublížiť.

Správna pozícia

Ak si kladieš otázku, či je to vôbec pohodlné, tak áno, je. Záleží, samozrejme, od toho, akú sexuálnu polohu si so svojou polovičkou zvolíte. Ako iste predpokladáš, auto ponúka obmedzený priestor, ale to ešte neznamená, že sa nedajú nájsť kreatívne riešenia.

Jednou z možností je presunúť sa na zadné sedadlo, čo by v podstate mohlo poskytnúť viac priestoru a súkromia. Základom je, aby sa obom zúčastneným zabezpečilo maximálne pohodlie. To však so sebou prináša aj obmedzený výber sexuálnych polôh. Zaujíma ťa, ktoré okrem klasického misionára naozaj fungujú?

Divoká jazdkyňa

Poloha, ktorá nikdy nevyjde z módy. Aj keď jej možno v bežných podmienkach neholduješ, auto si ju priam pýta. Zaujíma ťa, prečo? Patrí k technicky menej náročným, je pohodlná pre oboch zúčastnených a navyše umocňuje zážitok oboch partnerov. Navyše, skvelo sa hodí aj pre menšie autá, v ktorých je sex pohodlný výlučne na prednom sedadle.

Divoká jazdkyňa naopak

Obmena predošlého bodu, ktorá rozhodne stojí za vyskúšanie. Ponúkneš tak partnerovi príjemnú zmenu a možnosť pokochať sa tvojím pozadím. Navyše, je o čosi divokejšia – môžeš sa pridržať palubovky a dať do toho maximum. Výhodou je hlbší prienik a výraznejšia stimulácia bodu G. Pozor však, podľa vedcov ide zároveň o pomerne rizikovú polohu, pri ktorej môže hroziť až fraktúra penisu.

Na psíka

V jednoduchosti je krása. Zadné sedadlá (aj menších áut) ponúkajú možnosť intenzívneho sexu odzadu. Takzvaná poloha na psíka ti tým umožní plný zážitok a potešenie aj na malom priestore. Patrí k fyzicky menej náročným, preto ju zvládne naozaj každý. 

Upgrade na misionára

Intímna vzrušujúca úprava klasickej misionárskej polohy sa skvelo hodí aj na cesty. Jej najväčšou výhodou je, že ak sa s polovičkou nechceš tlačiť v aute, môžete ju vyskúšať napríklad aj na kapote auta. V tom prípade však dávaj pozor na to, aby si vybral vhodné miesto, kde vás nikto nevyruší.

Pavúčí sex

Posledná poloha patrí k tým náročnejším a vyžaduje trochu tréningu a fyzickej zdatnosti. Odporúčame ju skúseným párom, pre ktoré je však ako stvorená. Prináša kombináciu silného pôžitku a možnosť stimulácie klitorisu pre lepší zážitok. Okrem toho, partner bude mať na teba lepší výhľad, čo je v takejto situácii priam žiadúce.

Prečo to skúsiť?

Dôvodom, prečo sa ľudia schyľujú k sexu v aute, je najmä problém nájsť iné miesto. Ak si nemôžeš alebo jednoducho nechceš priviesť novú známosť domov, auto je skvelým riešením. Navyše, ak si to všetko dobre naplánuješ, môže to byť romantický zážitok podobný tým, ktoré poznáš z amerických teenagerských filmov.

Ako uvádza portál Mashable, sexuálna terapeutka Melissa Cook si myslí, že sex v aute môže byť vzrušujúci, dobrodružný, vášnivý a naozaj intímny. „Niektorých ľudí to proste láka. Túžia po spontánnosti a vzrušení zo sexuálneho aktu, ktorý prevádzajú na verejnom mieste. Vzrušujú ich riziká, ktoré sa s týmto adrenalínom spájajú. Taktiež je za tým aj fyzické prepojenie – priestor v aute je obmedzený a tesný, čo vás s partnerom dokonale prepojí,“ uvádza.

Ďalej zároveň dodáva, že je to pre mnohé páry zaujímavá skúsenosť alebo nostalgická spomienka na prvé rande. Okrem toho vyzdvihuje benefity tejto praktiky. „Sex v aute je pohodlný, pretože ho môžeš mať na rôznych miestach. Je to skvelé pre páry, ktoré chcú experimentovať a utiecť zo svojho obvyklého prostredia,“ tvrdí odborníčka.

Prečo nie?

Na prvý pohľad fantastický vzrušujúci zážitok so sebou prináša aj úskalia, na ktoré sa treba vopred pripraviť. So svojou polovičkou dobre zvážte všetky pre a proti, ktoré zo situácie – popri neželanom tehotenstve – môžu vyplývať. Podľa LinkedIn ide najčastejšie o nasledujúce:

  • Riziko odhalenia – to, že vás pristihne nočná hliadka alebo strážnik objektu, môže zmeniť vzrušenie na nepríjemnú situáciu. Ako sme už vyššie spomínali, základom bezpečia pri sexe v aute je dodržiavanie morálky a zákonov.
  • Otázka pohodlia – priestor v aute nie je navrhovaný pre sex. Môžeš sa dostať do nepríjemných obmedzení, najmä, ak patríš medzi vyššie osoby. Samozrejme, ak nemeriaš dva metre a si ochotný obetovať trošku komfortu, nemusíš sa ničoho obávať.
  • Poškodený interiér – ak máme spomenúť to najhoršie, čo sa môže stať, je to poškodený interiér. Väčšina škôd sa však dá jednoducho odstrániť a pri bežnom milovaní je malá pravdepodobnosť, že k niečomu takému dôjde.
  • Pozor na zdravie – bolesť kĺbov a svalov je pravdepodobne najčastejším suvenírom, ktorý si po sexe v aute odnesieš. Pri niektorých polohách si ale dávaj pozor aj na modriny a odreniny, ktoré si môžeš tlakom na tvrdé časti auta spôsobiť.

Rada na záver

Tak ako každý sex, aj ten v aute so sebou nesie nástrahy. Pred neželaným tehotenstvom a sexuálne prenosnými ochoreniami sa treba chrániť za každých okolností. Vždy maj poruke balíček prezervatívov, hoci užívaš hormonálnu antikoncepciu, predovšetkým ak ide o náhodnú známosť.

Už si skúšal sex v aute?

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk, autortrip.cz, linkedin.com, mashable.com
Odporúčame