Radikal ďakuje jeho freeriderz. Dúfa, že sú pripravení na tretí singel

Radikal ďakuje fanúšikom. Môžu sa tešiť na novú skladbu

Radikal ďakuje fanúšikom. Môžu sa tešiť na novú skladbu

Radikalov nový projekt s názvom Slovenský Hollywood už klope/kope na dvere. Doposiaľ sme sa dočkali skladby Wasted, ktorú rovnako ako druhú skladbu Savage Queen sprevádzal vizuál. Na druhej spomenutej skladbe sa objavil aj milovaný/nenávidený Frayer Flexking. 

Pozorní fanúšikovia si však mohli všimnúť, že Radikal už zverejnil skladby tri. Tretia je zároveň prvá, keďže ešte v závere roka 2020 vo videu, ktorým sa chcel label FckThem poďakovať fanúšikom za celoročnú podporu, Radikal predviedol skladbu Ostrielaný hráč. Tento fakt však nič nemení na tom, že Radikal čoskoro predstaví aj ďalšiu skladbu z pripravovaného projektu, o ktorom sme ťa informovali v tomto článku.

Skladba s Flexkingom vyšla 19.4., pri čom do dnešných dní nazbierala na YouTube úctyhodných 115-tisíc prehratí. Zároveň sa stále nachádza v slovenských trendoch (v čase písania článku sa skladba nachádzala na 6. mieste.

„Posledný post k „Savage Queen“ mi Instagram zmazal, lebo sme ho asi nazlobil,“ uvádza Radikal v poslednom príspevku, ktorý pridal na Instagram. Zároveň ďakuje fanúšikom za viac, ako 100-tisíc prehratí a pripomína, že skladba sa už nacházda aj na stremovacích platformách.

Čoskoro tretí singel, dúfam, že ste ready,“ dodáva Chef na záver jeho príspevku. Ktorú skladbu zo Slovenského Hollywoodu by ste chceli počuť najbližšie?

Zdroj fotiek: Radikal Chef IG

 

 

Odporúčame