Ovládne Radikal Chef leto s novým EP? Toto je prvý song

Radikal Chef ponúka prvý singel zo svojho nového EP a je to poriadny oheň. Pozrite si track „Sportswear“, ktorý vás dostane do varu.

Radikal Chef v rapovej Lige majstrov

Chef je veľkým futbalovým fanúšikom, jeho obľúbeným klubom je Paríž Saint-Germain. Keď to napíšeme jazykom futbalu, Radikal sa nachádza v rapovej Lige majstrov. Má pripravené nové EP, ktoré nesie názov „FORZA EUROPA“ a uzrie svetlo sveta už o pár dní, o polnoci zo štvrtka na piatok.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RADIKAL CHEF (@radikal_chef)

Projekt obsahuje osem skladieb, pričom jednou z nich je track „Sportswear“, ktorý Chef včera zverejnil na video platforme YouTube. My vám ho pripájame sem. Ale pozor, je to poriadny rapový náklad.

K novej skladbe môžeme napísať toľko, že ak bude celé EP na takejto úrovni, tak sa máme skutočne na čo tešiť. Výborný svieži song vhodný na letné obdobie, pričom netreba zabúdať na videoklip, ktorý je vyslovene štýlový. Čo sa týka „Sportswear“, všetko do seba zapadlo tak, ako malo.

„Sportswear vždy, všade, na after aj na rande.“

A čo napísal samotný Radikal? „Najviac fresh EP tohto roka je online na všetkých streams už tento štvrtok 30. júna o polnoci.“ Uvidíme, či to tak naozaj bude, ale potenciál tam rozhodne je.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits:  R Ch IG

Odporúčame