Netflix vydal prvú oficiálnu ukážku nového Zaklínača: Bude stáť štvrtá séria za to?

Zaklínač

Tako vyzerá nový Zaklínač (Zdroj: YouTube.com/Netflix)

#Napriek tomu, že predošlé série sprevádzalo niekoľko horších kreratívnych rozhodnutí, fantasy fanúšikovia po celom svete túžobne očakávajú štvrtú sériu seriálového Zaklínača. Tú síce netreba čakať skôr ako v lete 2025, avšak priebebžne nám stále z pozadia príprav prúdia novinky, ktoré stoja za pozornosť. Avšak aktuálne sme okrem tých neoficiálnych leakov dostali aj prvú oficiálnu ukážku!

Takto bude vyzerať nový Geralt

Netflix k pokračovaniu svojho očakávaného projektu vydal vôbec prvý oficiálny náhľad na to, ako bude v úlohe Geralta z Rivie vyzerať jeho nový prredstaviteľ Liam Hemsworth. Brat filmového Thora nahradil divákmi obľúbeného Henryho Cavilla, ktorý v seriáli skončil spoločne s jeho treťou sériou, ktorá bola odvysielaná v lete minulého roku. Pozri si túto prvú ukážku s Liamom aj ty!

Čo nás čaká ďalej?

Spomenuli sme horšie kretívne rozhodnutia. Je samozrejmé, že v adaptáciách tvorcovia zvyknú upraviť určité veci z predlôh, avšak žiaľ v seriálovom Zaklínačovi boli tieto úpravy väčšinou iba na škodu. Nedávne správy zároveň hovoria o tom, že z pôvodných plánov vydať celých 7 sérií podľa pôvodných 7 knižiek nakoniec Netflix zrušil.

Dočkať by sme sa teda mali už iba štvrtej a piatej série, z čoho majú fanúšikovia pomerne veľké obavy. Snáď sa to teda Netflixu podarí urobiť tak, aby urobili česť Sapkowskeho najväčšiemu dielu a neodradili svojich divákov ešte viac, ako predošlými sériami.

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame