Priblížil sa SAK10DENZ novým EP k špičke slovenského rapu?

SAK10DENZ patrí medzi predstaviteľov novej školy slovenského rapu. To, že má potenciál a talent, to nemôže spochybniť nikto. Otázkou ale ostáva, čo musí urobiť, aby sa priblížil špičke slovenskej rap game? Aktuálne má von nové EP, ktoré nielen nesie názov RENESANCIA, ale malo by byť aj renesanciou jeho prekvitajúcej kariéry.

SAK10DENZ s novým EP

SAK10DENZ má von nové EP, ktoré nesie názov RENESANCIA. Malo by sa jednať zatiaľ o to najlepšie, čo vo svojej kariére vytvoril a o pomyslený krok ďalej v tvorbe. O vydaní nového hudobného projektu informoval aj fanúšikov na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. „Prišli sme sem doniesť fukkin renesance,“ napísal v príspevku, ktorý vám pripájame nižšie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SAK TENDENZ (@sak10denz)

Okrem toho, už nejaký čas je von song „POD HLADINOU MOODU“, ktorý na toto EP, o ktoré sa produkčne postaral BigSip, patrí. Myslíme si, že ak ste SAK10DENZ-a počúvate, bude sa vám to páčiť. Ak naopak tohto interpreta príliš neevidujete, ideálny priestor na to, aby ste ho spoznali, alebo sa nebodaj mýlime?

Každopádne, je dobre, že sa SAK10DENZ posúva dopredu. Nové skladby, nové projekty, nové štýly či texty, to všetko ho posúva dopredu. Uvidíme, čo si pre nás pripraví počas najbližších mesiacov. Budeme na to dozaista netrpezlivo čakať.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/SAK10DENZ

Odporúčame