Pozrite si, aké sú osudy ľudí a firiem v čase koronakrízy: Rozprávali sme sa s ľuďmi priamo z kultúry a športu

Nove Predkecy sú tu

Predkecy prinášajú príbehy štyroch ľudí priamo z kultúry a športu (Zdroj: Pixabay)

#Ako dlho ešte vydrží obľúbené divadlo? Ako teraz fungujú hokejové kluby a ako sa so situáciou vyrovnáva produkčná firma? Teraz je pre nás nepredstaviteľné, že by sme sa zobudili do rána, kedy by neexistovalo divadlo, nehral by sa hokej či neorganizovali sa festivaly. Je to však jeden zo scenárov budúcnosti. Celé video nájdete v článku.

Štyria hostia a príbehy priamo z kultúry a športu

Momentálne sa nachádzame v ôsmom mesiaci pandémie a podpora pre kultúru či šport je pre mnohých žiadna alebo zanedbateľná. Aké je viesť divadlo či športové kluby v čase pandémie a prísnych bezpečnostných opatrení a čo teraz robí firma, ktorá zabezpečovala veľké festivaly?

V špeciálnom diele relácie Predkecy, z dielne ticketingovky Predpredaj.sk, sa dozviete viac o životoch ľudí z fachu, o ich skúsenostiach a názoroch. Aj o tom ako v skutočnosti vyzerá podpora od štátu, koľko peňazí reálne dostanú a koľko času im ešte zostáva.

Moderátor Daniel Očenáš vyspovedal výkonného riaditeľa legendárneho Štúdia L+S Pavla Danišoviča, riaditeľku Asociácie profesionálnych hokejových klubov Anetu Büdi, CEO produkčnej agentúry Naures Tomáša Medelského a CEO Predpredaj.sk Mareka Juska.

Nazrite do životov ľudí, ktorí sú súčasťou kultúry a športu. Počúvajme ich, oni sú tí, ktorí žijú tvrdú realitu súčasnosti. Relácia sa natáčala v prázdnom bratislavskom klube MMC, ktorý je niekoľko mesiacov zatvorený. Pozrite si celý diel:

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame