Pray sa chce živiť hudbou. V novinke WHATS UP je po jeho boku Hoodini

Záver roka prináša na domácej scéne zaujímavé počiny od najpopulárnejších, ale aj od začínajúcich interpretov. V dnešnom článku vám predstavíme niekoho, kto stojí niekde uprostred týchto skupín.

Pray nie je na hudobnej scéne úplný nováčik, hudbu tvorí približne 3 roky a pred pár dňami vydal nový singel WHATS UP. Pray (vlastným menom Patrik) sám seba charakterizuje ako tzv. middlechild – v rape ho baví klasický boombap, ale aj nový fresh trap. Toto ho charakterizuje aj v samotnej hudbe, v skladbách to je cítiť a práve to je niečo, čo by mohlo baviť aj poslucháčov. Na domácej scéne je málo interpretov, ktorí vyslovene prepájajú staršiu boombapovu generáciu s tou mladšou trapovou.

Práve to by mohla byť devíza tohto interpreta. Dobré predpoklady potvrzduje aj skupinou ľudí, s ktorými spolupracuje. Na novinke sa spojil so šikovným producentom Hoodinim, ktorý sa okrem produkcie postaral aj o skvelý a chytľavý refrén. Track je doplnený o klasický reprezent vizuál, ktorý mal na starosti Myhal.

Paťo s tvorbou ani zďaleka nekončí, práve naopak. Prezradil nám, že aktuálne trávi veľa času vo svojom štúdiu, ktoré si svojpomocne s kamarátmi prerába čo znamená, že by mohol v budúcnosti byť z hľadiska tvorby úplne samostatný. My mu v jeho tvorbe držíme palce. Nestáva sa často, že sa v tej veľkej hromade interpretov, ktorí sa snažia presadiť nájde niekto, kto má jedinečný štýl, nesnaží sa nikoho napodobniť a razí si vlastnú cestu. Presne toto z Praya cítime a sme zvedaví, kam budú jeho ďalšie kariérne kroky smerovať. My to určite budeme sledovať, mal by si aj ty.

Praya môžeš podporiť napríklad na jeho Instagrame:

Pray – https://www.instagram.com/offi_pray_cial/

Odporúčame