Poznáš všetky filmy, v ktorých hral Snoop Dogg? Vybrali sme pre teba 5 najzaujímavejších!

Snoop Dogg

Filmy, v ktorých hral Snoop Dogg (Zdroj: Instagram.com/SnoopDogg)

#Vstup do sveta kinematografie nie je ničím neobvyklým pre známe tváre z hudobnej scény, najmä však samozrejme pre svetoznámych raperov. Raperi často objavia svoje solídne herecké schopnosti a dostanú nejednu šancu ukázať sa aj pred kamerou. Jedným z takýchto výnimočných príkladov je aj samotný a legendárny Snoop Dogg. Dvojmetrová legenda, vlastným menom Calvin Cordozar Broadus Jr., je ikonickou postavou nielen v rapovej hudbe, ale rovnako sa mu podarilo do istej miery preraziť aj v hollywoodskom svete. Vybrali sme pre teba TOP 5 filmov, v ktorých sa nám Snoop Dioudabldží páčil najviac, čítaj ďalej!

Baby Boy (2001)

V tejto dráme režiséra Johna Singletona hrá Snoop Dogg postavu Rodneyho, ktorý je blízkym priateľom hlavného hrdinu Jodyho, ktorého hrá známy Omar Epps. Film zachytáva životné ťažkosti, boje a výzvy mladých ľudí v problematických častiach Los Angeles. Snoop Dogg v tejto roli predvádza svoje solídne herecké skills a dodáva filmu nemalú dávku autenticity.

Training Day (2001)

V tomto kriminálnom trileri, v ktorom hrajú hlavné úlohy Denzel Washington a Ethan Hawke, si Snoop Dogg zahrá malú, ale výraznú rolu – gangstera menom Blue. Úlohy z takéhoto prostredia Snoopovi vždy veľmi sedeli a práve vo filme Training Day za nás pôsobí v podstate asi aj najpresvedčivo.

Starsky & Hutch (2004)

Tento akčný komediálny film je založený na kultovej televíznej sérii z 70. rokov. Snoop Dogg hrá postavu Huggy Beara, informátora a pomerne funny zločinca, ktorý pomáha hlavným hrdinom (Ben Stiller a Owen Wilson) vo vyšetrovaní prípadov. Jeho komediálny talent a charizma prispievajú k humornej stránke filmu, ktorý je už asi aj komediálnou klasikou. 

The Wash (2001)

V tomto komediálnom filme hrá Snoop Dogg vedľajšiu rolu Deebova, ktorý je veľkým problémom pre hlavných hrdinov. Film sa odohráva v prostredí umývárky áut, kde sa dejú rôzne vtipné situácie a Snoop Dogg v n ňom opäť ukazuje svoj prirodzený talent a to, že sa hodí aj do vtipných scén.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Tekashi je stále v kurze: Dôkazom je 40 000 tisíc ľudí na koncerte v Holandsku (VIDEO)

Bones (2001)

Tento pre zmenu hororový film nám prináša Snoop Dogga v roli titulnej postavy – Jimmyho „Bones“ McBonea, ktorý je zavraždeným gangsterom, ktorý sa vracia zo záhrobia, aby sa pomstil za svoju smrť. Snoop Dogg tu opäť ukázal svoju schopnosť prechádzať medzi žánrami a celý film je dosť temný a má aj svoju špecifickú atmosféru. Ak si nevidel, vyskúšaj!

Okrem týchto piatich vybraných filmov však za zmienku rozhodne stoja aj také filmy, ako Scary Movie 5 alebo minuloročný Netflixový film Day Shift, kde si Snoop zahral po boku Jamieho Foxxa. Svoje miesto na striebornom plátne (najmä vo vedľajších úlohách) si Snoop získal vďaka svojej prirodzenosti a nemalej dávke charizmy.

Je teda určite multitalentovaným čávom a my si od neho vždy radi čosi aj pozrieme aj vypočujeme. Ako si na tom ty?

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame